OLVI un citi draugi

OLVI EXPORT (Somija) 5,2% / 2,50Ls

Ļoti maz gāzēts, putas noturīgas, maigs un gandīz saldens. Nav mana tipa alus. Varbūt ļoti vēsā veidā un pildīts no alus krāna kādā krogā raisītu citus iespaidus.

 

OLVI TUPLAPUKKI (Somija) 8,5% / 2,50Ls

Gards un labs. Pēc garšas līdzīgs Lāčplēša Dižalus vai Baltika Nr. 9. Ideāli piemērots ziemai un spēļu vakariem, kad kausu cilā reti, bet saņem pietiekamu garšas buķeti un tipsy sajūtu, lai mēle raisītos uz saviesīgu sarunu. Gards.

 

SAKU ORIGINAL Export (Igaunija) / 2,50Ls

Maigi gāzēts, jūtama arī skābuma piegarša, kas man nekad nav patkusi. Pēc trešā malka garša jau sāk izzust. Ja tā padomā, diezgan ok priekš ballīšu alus. Uz iepakojuma rakstīts, ka vajag līdz 6 grādiem pēc celsija, kas ir diezgan zema temperatūra priekš alus, vēl tikai daži grādi un alus kļūst par ledu. Kopumā labāks par vidējo vietējo, putas gan necilas.

 

Невское Имперское Светлое (Krievija “Baltika”) 4,6% / 0,69Ls 

Putas noturīgas un paliek nospiedumi uz glāzes sieniņām. Alus smarža no pudeles kakliņa ir ļoti spēcīgas. Garša izteikta un ļoti garda, viens no patīkamajiem atklājumiem no vietējiem veikaliem. Diemžēl lielie veikali laupa jums to prieku katru dienu uziet ko jaunu un gardu. Šajā alus sērijā ir vēl daudzas citas markas ali, ko droši vien degustēšu tuvākajā laikā.

 

Old Bobby Lager (Krievija “Baltika”) 4,5% / 0,72Ls (Sena Bode)

Pirku, jo nopriecājos, ka Angļu alus un pildīts vienas pintes tilpumā ar izcelto uzrakstu uz stikla pudeles “Brewed with pride”, bet kā izrādījās ražots alus darītavā “Baltika” un recepte esot pa taisno no anglijas. Garšo abi, ja šis būtu pieejams pabā noteikti provētu. Patīkama garšo, jo nav skābuma piegarša kas ir raksturīga tik daudziem gaišajiem aliem. Drusciņ atdzesē, lej glāzē un nevis baudi no pudeles. Garšo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.