Tinto vīna telpa

Gājiens uz Tinto nebija plānots, bijām netālu un Tīkmanis ieteica nogaršot laša tartaru un iemalkot kādu glāzi rīzlinga. Neesmu apmeklējis daudzus vīna krogus/bārus, izņemot Garāžu Berga Bazārā un abām vietām ir snobisma piegarša no apkalpojošā personāla, bet Tinto šoreiz ņēma virsroku. Lai arī gribēju sākt ar kaut ko labu, izgāzīšu žulti uzreiz, lai varu turpināt ar pozitīvāku noti.

Es gan nezinu ko mēs tādu nodarījām viesmīlim rozā kreklā, bet uzvedās viņš kā pinpis, pardon my french. Kad klients pasūta vīnu nevajag snobiski komentēt pasūtījumu, ne jau mēs visi esam vīnu zinātāji, don’t be a dick about it – pasmaidi, iesaki un es pieklājīgs – daudz prasīts? Tas pats notika kad jautājām par tapām un ēdienkarti – atbildes bija jāvelk ar stangām ārā.

– “Vai jums ir jēlas gaļas tartars vai kas līdzīgs?” (Liellopa carpaccio kā rakstīts iekš to menu)
– “Mums ir tuncis!”
– “Bet no jēla liellopa jums kaut kas ir?”
-“…” 
Stāv bola acis un mēs jūtamies kā idioti, laikam atbildēt, nē nav, parastajam zemniekam vulgaris ir pārāk liels apkaunojums viņa zilajām viesmīļa asinīm.

Un tās nav manas iedomas, visi sajutās slikti, jo viesmīlis bija ļoti nepatīkams un nelaipns, it kā mēs būtu ielauzušies viņa privātajā ballītē un viņš censtos mums dod mājienus, ka šī nav vieta priekš mums un jums labāk būtu doties projām. Viss, pateicu un klusēju.

Interjers askētisks un aturīgs, ļoti patika minimālistiskie krēsli, nez cik tie ir ērti, bet izskatās eleganti un moderni. Bez mums vēl bija tikai divi galdiņi aizņemti un atmosfēra bija viegla un pieklusēta.

Ēdienkarte ir diezgan plaša un protams manas acis meklē izslavēto laša tartaru, papildus tam paņēmu tapu ar čorizo desu, baklažānu kaviāru un grillētu baklažānu ar dārzeņu kaviāru.

Pēc 10-15 minūtēm jau ieradās mans Valmiermuižas alus un pasūtītās uzkodas. Cepuri nost par laša tartara tapu – ņam ņam ņam ļoti gardi, čorizo tapa arī bija garda un pikanta, baklažāna kaviārs gan nebija mans favorīts. Un drusku aplauzos ar grillēto baklažānu, jo tas bija auksts. Izlasot “grillēts” biju gaidījis ko siltu. Bet gardais lasis atspēko visu pārējo, centos arī ko līdzīgu pagatavot pats un sanāca diezgan līdzīgs rezultāts – gardi, gardi, gardi.

Kopumā vieta ir ļoti feina, ja neskaita apkalpošanu ar kuru saskārāmies, bet cerams viesmīlim vienkārši bija menstruāciju periods un mēs visi zinām cik niķīgas meitenes ir tādos periodos. Feins interjers, liela vīnu izvēle un lokācija, lokācija,lokācija.

http://tinto.lv/
Elizabetes iela 61

6 thoughts on “Tinto vīna telpa

    1. Nu varbūt vnk tā sagadījās, es jau nesaku ka tur vienmēr ir slikti, bet tā kā biju pirmo reizi tad pirmais iespaids sabojāts. Būs jāiet atkārtoti.

    2. Apkalpošana vienkārši briesmiga. Pie galdiņiem apkalpošanu nevar sagaidīt. Meitene lēni peld pa telpu un uz lūgumu pieņemt pasūtījumu nereaģē. Pēczināma laika gaidīšanas apmeklētāji pulcējas pie letes, lai varētu kaut ko iegādāties.

  1. Ne Ervīn, ta nav sagadīšanas, bet tas oficiants ir vienkarši slikts darbinieks, kuru, nezinu kāpēc, patur darbā. Cik reizes es tur biju (kādas piecas), tik reizes viņam bija tā sauktās menstruācijas. Uz jautājumiem atbildēt negrib, ne paldies, ne lūdzu. Pasūtījumu nes ļooooti ilgi. Sejas izteiksme mūžīgi abižota. Baigi forša vieta, bet deļ ta oficianta cenšos izvairīties no tās apmeklēšanas. Vārbūt kafeinīcas īpašnieki varētu kau ka atrisināt to problēmu?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.