Bauskas nefiltrētais alus

Bauskas nefiltrētais (Latvija) 5,2% – Rimi 0,89Ls

Var jau manīt, ka daudzi alus darītāji ir pavilkušies uz jauno “nefiltrētā” alus hype vilni un cenšas turēt līdzi citiem. Lāčplēsis izlaidis savu nefiltrēto baltalu, Aldaris ar dūmakām utt. Bet degustējot daudzus no tiem neesmu bijis patīkami pārsteigts, jo augstās cenas dēļ vienmēr gaidu kaut ko īpašu, bet sanāk vien mēh – vienalga.

Šodien pamanīju Bauskas alu ar jaunu etiķeti un nosaukumu – NEFILTRĒTS. Aiz ziņkārības protams iegādājos. Ko lai saka, atkal jau nekā īpaša, Lāčplēša Baltalus pat neizpelnījās ierakstu. Ja nefiltrēts alus tad gaidu duļķainu alu ar īpašu specifisku garšu, kas nav ne Bauskas alum ne Lāčplēša baltalum. Par 90 santīmu pudeli, garšas ziņā dabūju dzidru, drusciņ rūgtāku, to pašu Bauskas gaišo. Tas protams ir tikai mans viedoklis un noteikti nobaudiet jaunāko alu no Bauskas alus darītavas. Priekā, otreiz gan nepirkšu.

0 thoughts on “Bauskas nefiltrētais alus

  1. No nefiltrētā alus nevajag gaidīt “duļķainumu”. Ja alus pietiekami ilgi noguldīts un netiek pildīts kopā ar visām nogulsnēm, tad duļķi imho tajā atrast būs grūti. Par to, ka neko izcilu mūsu “nefiltrētāji” pēdējā laikā nav spējuši uzražot gan jāpiekrīt un tagad skaidrs, ka nav nekādas jēgas mēģināt arī šo.

  2. Mārketinga triks, kā piesaistīt klientus, līdzīgi notiek ar minerālūdeni, ik pa laikam prādās jauns iepakojums tam pašam ūdenim.

  3. proboval vse nefiltrovannie sorta latvijskogo piva, bauskoe samoe vkusnoe, vernee edinstvennoe kotoroe vozmozno pitj,neznaju cto oni imeli v vidu pod nazvaniem nefiltrovannoe(v instrukcii oni rekomendujut vsboltatj butilku, no daze posle etogo sostav nestanovitsa mutnee). pivo pohoze na bauskoe bo4kovoe(to cto prodajut na razliv) licno mne o4en ponravilos, poslednnee vremja pokupaju tolko ego. cena nestol velika 4tobi nanejo zalovatsa, naprimer valmiermuiza nestoit svoego lata, a ranee vkusnoe uzavas prosto skurvilos, tervetes-neploho, no bauskoe vkusneee.hotja na vkus i cvet tovariscej net.
    p.s. segodnja v molse RIMI na polkah nebilo neodnoj butilki bauskas nefiltretais

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.