Gardēžu prese – Pie Galda

PIE GALDAMīļāko recepšu kolekcija
Autores: Liene Vilnīte / Liene Sondore / Sandra Ošiņa – http://www.piegalda.lv
Cena: 1,49 Ls

Pats dārgākāis žurnāls no visiem, bet ir to vērts divu iemeslu pēc – biezs papīrs, kas nesamurcīsies pēc pirmās žurnāla parlapošanas un perforētas lapas jau ar izdurtiem caurumiem, lai favorītu receptes katrs spētu ievietot mapītē uzglabāšanai. Ļoti labi, thumbs up!

Receptes papildinātas ar soli-pa-solim fotogrāfijām, kā arī padomiem un ieteikumiem, kas ir standarts recepšu  izdevumam. Un atkal jau jāsaka, ka biezais papīrs piedod papildus vērtību un sajūtu, ka turi kaut ko vērtīgu nevis apdrukātu papīra dvieli.

Saturā ir ļoti feins knifs, ka tiek pieminēta cena par vienu porciju un pirms gatavošanas jau vari ietapināt noteikto rececepti savā budžetā. It kā sīkums, bet ļoti noderīgs. It īpaši tiem, kam savus tēriņus patīk plānot laicīgi, nevis piepirkt pilnu maisu ar pārtiku un tad sākt domāt, ko no tā visa var gatavot.

 

 

Pašas receptes likās pasmagas, sagremošanas ziņā, bet tā kā šis ir ziemas izdevums tad sātīgs ēdiens ir vietā, vasarā droši vien varam sagaidīt, ko gaisīgu un svaigu. Jo šobrīd svaigi nesažuvuši dārzeņi ir retums veikala plauktos.

Verdikts:  bez receptēm žurnālā ir daži padomi un tas arī viss, atkal jau prasās vairāk dažādības un citu informāciju ne tikai receptes. Šājā izdevumā bildes ir ļoti labas, košas un apetīti rosinošanas. Dizaina ziņā gan ļoti līdzīgs Mājas Virtuvei un ar vāku ir tieši tāda pati ķibele – grandma style. kopumā izdevumam nav ne vainas un biezais papīrs un perforētās lapas ir liels bonuss. Cena ir pati lielākā starp visiem izdevumiem, bet pusotrs lats nav liela cena par labu žurnālu. Bet vai šis labs žurnāls, spriediet paši.

One thought on “Gardēžu prese – Pie Galda

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.