Gardēžu prese – Ievas Virtuve

IEVAS VIRTUVETikai pārbaudītas receptes!
Izdevniecība: Žurnāls Santa / Redaktore: Santa Dansberga-Anča / Māksliniece: Sandija Šēnberga / Datorgrafiķe: Liene Kozlovska
Cena: 0,60 Ls

 

Par šo žurnālu man būs maz, ko teikt. Kopā likuši profiņi un it kā viss ir savās vietās un ticu, ka daudzi pērk tieši šo žurnālu. Jo sieviešu žurnāls Ieva dauziem zināms un Ievas Virtuve daļēji izpelnās uzticību uz otra žurnāla lauriem.

 

Pēc satura, kā redziet, ēdienu receptes ir daudz un dažādas. Uzkodas, otrie un protams arī deserti.

Receptes gan soli-pa-solim ar bildēm, gan tikai ar bildi un gatavošanas procesa aprakstu. Pats gan Ievas Virtuvi iegādājos tikai šim bloga ierakstam, nav īsti manā gaumē. Bet ļoti iepatikās šis atvērums, kura autori droši vien iedvesmojušies no Jamie Oliver 30 minutes šova vai grāmatas. Un tas ir labi, ka ir daudzpuisīga pieeja rakstiem.

 

 

Žurnālā ir arī produktu apskats. Bet tas nelikās pievilcīgs un pietiekami informatīvs. Žetons par centību.

 

Verdikts: kopumā tīri ok. Bet un atkal jau mans iemīļotais BET – sajūta, ka žurnālā darbojas paliels haoss. Ir receptes ar lielu bildu un aprakstu, tad ir receptes ar soli-pa-solim aprakstu un tad ir Pavārgrāmata, līdzīgi kā žurnālā Pie Galda tikai bez perforējuma, izdurtiem caurumiem un biezāka papīra. Otreiz diez vai pirkšu, bet nu katram jau savas prasības. Lai labi lasās.

One thought on “Gardēžu prese – Ievas Virtuve

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.