123 salatē – konservēts lasis meksikāņu gaumē

Šis būs īsais fiksais ieraksts par konservu, kuru gribēju pagaršot kopš viņa parādīšanas veikalu plauktā, kad tasīju reklāmas plakātu šim brīnumam. Cena liekas bija 1,10 lati, tīri ok, ja ar to pietiek remdēt nelielu izsalkumu pārgājienā vai ofisā, jo konserva iepakojums to atļauj un nevajag ledusskapi, lai to uzglabātu. Kāds beidzot varētu pievērsties šim konservu lauciņam, jo daudziem nav kur uzglabāt savas pusdienas, ne visiem mājās vai ofisā ir ledusskapis. Bet viss kas pieejams veikalu plauktos ir “tušonka”, pastētes un šprotes. Būtu kruta, ja būtu lielāks piedāvājums, teiksim sautēti dārzeņi balzamiko mērcē ar kādu balto zivtiņu. Gardi, pikanti un garšīgi.

Uz etiķetes/iepakojuma viss protams izskatās ūber apetalīgi un gardi – tāds ir reklāmas pamatprincips, ieinteresēt tevi kā mērķauditoriju, lai tuiegādātos šo produktu. Manā gadījumā tas arī nostrādāja.

Lūk kā izskatās atvērtā konservu kārba.

Par garšu protams var debatēt, bet pa lielam garšo tieši tāpat kā parastākā skumbrija tomātu mērcē. Arī laša gabaliņi ir no pavēdera daļas, kuri ir paši taukainākie un lētākie. Otreiz es šo konservu nepirktu, ja nu vien kvalitāte un recepte uzlabotos. Jo viegli un gardi “salāti” ar lasi ir ideāls launags, bet šeit ir pasmags ēdiens ar ne ar to labāko garšu un vizuālo baudījumu. Es saprotu konservos vienmēr būs kiš miš, bet alternatīvas ir lētākas. Forša ideja, bet diemžēl pievīla.

0 thoughts on “123 salatē – konservēts lasis meksikāņu gaumē

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.