Ezerkauliņi – tomāti želejā

Ziema ir klāt un konservu ēšanai tiek dota zaļā gaisma. Tiem kam slinkums konservēt pašiem, jāizlīdzās ar veikalā pieejamo preci. Un tomāti želejā ir tā prece, kas veikalu plauktos ir retums. Pirms laika biju atradis vienu burciņu Maxima veikalos, bet īsti negāja pie sirds, jo tomāti bija ļoti cieti un marināde pārāk švaka un bez asuma.

Tā nu sagadījās, ka šodien iegādājos Ezerkauliņi marinētos tomātus želejā, jo nu ļoti sakārojās un paša gatavotie jau ir apnikuši. Cik saprotu šis ir jaunums, jo tādus agrāk nebiju manījis.

Ezerkauliņi pamata prece, ar ko uzņēmums var lepoties, ir svaigu dārzeņi, kuri tiek audzēti netālu no Rīgas, Salaspils novadā. Daudzi noteikti būs manījuši viņu produkciju lielveikala plauktos – dilles, burkāni, svaigi kāposti utt.

Par šo burciņas saturu varu teikt tikai labāko. Garšo tikpat labi kā mājās gatavotie. Var protams piekasīties par garšas niansēm, bet ar masu produkciju jau nevar trāpīt visos lauciņos. Ķiploka daiviņa gan par sliktu nebūtu nākusi. Bet šo iesaku nogaršot, vai etiķete nemelo par pašmāju tomātiem nemācēšu teikt, bet garša noteikti ir mūsējā. Malači!

Cena: ~0,85 Ls

0 thoughts on “Ezerkauliņi – tomāti želejā

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.