Cēsu alus – la femme

La femme (4,8%) Cēsu alus / Latvija – 0,49 Ls (Rimi)

Pēc ieliešanass glāzē putas noplok pamazām. Pēc smaržas var just citrusu toni, smaržo līdzīgi kā icebeer un citi vasarīgie mazgrādnieki. Gāzējums diezgan minimāls, izteikta citrona piegarša, rūgtums nobalansēts līdz nullei.

Ļoti iespējams, ka sievietēm  garšos – pa lielam garšo kā alus ar Sprite. Labāk tad iesaku Garage citronu limpeni, kam ir izteikti spēcīga un forši atspirdzinoša garša. Šis ir tāds nekāds – maigs ar citrona piegaršu. Alus tas noteikti nav. Interesanti pēc kādiem kritērijiem tika veidota garšas buķete? Vai patiešām sievietei garšo ūdeņains alus ar citrona smeķi? Nē! Es protams neesmu mērķauditorija, bet ja liktu tev izvēlēties starp šo un Valmiermuižu vai patiešām nāktos ilgi domāt?

Kam vajag alus limonādi bez rakstura, ja var nopirkt vīnu vai kādu kokteili ar izteiktu garšu? Meitenes varētu iekomentēt, cik labi alus darītava ir sapratusi jūsu vēlmes par alus garšu utt.

Dizains protams spridzina. Tauriņi, puķes un balts tīģeris. Man likās, ka alkoholu nedrīkst pārdot pamatskolas audzēknēm? Bet nu veiksmi alus autoriem un pašai alus darītavai! Priekā!

foto: freakart.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.