TERRA, TERRA, TERRA

Terra ir numur viens vieta, ja vēlies ieturēt veselīgu, svaigu un gardu maltīti. Restorāna bāzes koncepts ir veselīga pārtika – tas nav tikai mans apgalvojums, to jums apstiprinās visi, kas tur pusdienojuši.

Ļoti bieži, it sevišķi karstajās vasaras dienās, kas tuvojas ar joni, pusdienās gribas salātus un ne jau cēzara vai citus ierastos kafejnīcu piedāvājumus. Un šajā ziņā Terra izgriež pogas visiem, jo salātus vari izvēlēties no ēdienkartes vai arī izveidot tos pats, atlasot sastāvdaļas, kuras vēlies. Un sastāvdaļu patiešām netrūkst, es pat pirmajā reizē samulsu, jo gribēju visu. Labi, ka meitene aiz letes man palīdzēja ar izvēli un nebaidījās ieteikt, kas ar ko kopā labāk garšotu. 

Kad esi atlasījis visas sastāvdaļas salātiem, atliek izvēlēties kādu mērci vēlies klāt. Tad viss tiek samaisīts un ielikts bļodiņā vai iepakots smukās kastītēs līdzņemšanai ar koka dakšiņu, nazīti un divām maizes bulciņām. Pa smuko.

Ja tev nepietiek tikai ar salātiem, ir arī grūbas, rīsi un vārīts liels kartupelis (kuru izspiež cauri šādam verķim un sanāk tāda kā kartupeļu biezputra), kā arī trīs veidu gaļa – vista, liellops un cūkgaļa.

Vista, kartupelis, puķkāposti ar dažādiem svaigumiem garšoja vairāk kā lieliski, šādas pusdienas, es domāju, novērtētu daudzi. Un salāti ar balzamiko mērci bija izcili un svaigi.

Nogaršoju arī Pesto salātus, kuri ir iekļauti ēdienkartē un atkal man ir jāsaka, ka ļoti garšīgi. Es neēdu olīvas, bet šajos salātos tās bija tieši laikā, apēdu visas. Porcijas ir diezgan lielas, ar salātiem vēlajās pusdienās pilnībā pietiek.

Sāk jau izklausīties, ka es pārāk daudz slavēju, bet, nu, aizejiet paši un nogaršojiet. Un ja esi Terra jau pusdienojis, ieraksti komentāru, citādi man neticēs.

Svaigs, veselīgs un gards ēdiens, gruntīgs interjers ar lieliem galdiem, laba apkalpošana un pašā centrā – ko vēl var vēlēties? Ejiet ciemos un ēdiet veselīgi!

p.s. ja Terra sāks piedāvāt ēdienu piegādi uz ofisiem Rīgas centrā – laime pilnīga.

Veseli ēduši!

Foto: freakart.lv 

0 thoughts on “TERRA, TERRA, TERRA

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.