Pusdienās pie Get Smart Cafe

Daudzi jau būs pabijuši Get Smart Cafe uz ceturtdienas vīna vakariem vai kādu mini koncertu, bet vai esat iegriezušies tur pusdienās? Ja nē, tad iesaku, jo smārtā ir ne tikai labs alus, gardi vīni un kičīgs interjers, bet arī labs un gards ēdiens.

Pēc Miera ielas svētkiem ilgi svārstījāmies, kur lai paēd gardi/veselīgi un par labu cenu. Miit piedāvāja tikai auksto zupa par 2,50 Ls, kas man liekas dārgi par kefīru ar bietēm, KID otrais ēdiens sākot tikai no piecīša, Fazenda bija pilna un Terra nupat jau bijām viesojušies un gribējās nogaršot, ko citu.

Devāmies uz Get Smart Cafe, kur atmosfēra, arī interjers ir ļoti feins un feisbukā biju manījis, ka ir pusdienu piedāvājums, tātad – ēdienam ir jābūt. Zināju, ka ir standarta ēdienu piedāvājums, kurš ir bijis nemainīgs jau kādu laiku – cēzara salāti, gulaša zupa un dažādās karstmaizes, kā uzkodas.

Bet izrādās smārtā tagad ir papildinājusies ēdienkarte un bez cēzara salātiem klāt nākuši trīs veidu woki ar olu nūdelēm, dažādas pastas, kartupeļu biezzupa un pat siera kūka. Cenas ļoti patīkamas un porcijas dāsnas, paēst var ļoti labi.

Izvēlējāmies kartupeļu, cukini biezzupu (1,80 Ls) un pikanto veģetāro woku ar apelsīnu medus mērci (3,20 Ls). Un, ak, jel, cik tas bija garšīgi!

Biezzupa bija izcila, varēja sagaršot gan burkānus, gan sīpolus un nebija nekādu pulverīšu piegaršu, ļoti gardi. Jo ir gadījies, ka biezzupām pieber instant mērču pulverīti, lai garša būtu izteiksmīgāka, tādā veidā sabojājot visu zupas dabisko garšu. Lūdzu tā nedariet!

Woks ar olu nūdelēm arī garšoja lieliski. Starp nūdelēm bija bambusa dzinumi, paprika, cukini, diedzētas sēklas, ļoti pikanta apelsīnu/medus mērcīte un galvenais, ka garšīgi, patiešām garšīgi.

Kopā ar dzērienu pusdienas divatā izmaksāja tikai 5,80 Ls. Noteikti iegriezīšos vēl un iesaku arī jums.

Un darba dienās pusdienas izmaksā tikai 2,90 Ls kurās iekļauts piem.: sēņu krēmzupa + Tortilla pildīta ar dārzeņiem un sieru + dzēriens.

Pieseko Get Smart Cafe facebook lapai un uzzini par pusdienu piedāvājumiem.

Veseli ēduši!

Bildes: Get Smart Cafe / Ēdu, dzeru, gatavoju!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.