Spilva – Restoranto “Chili con carne”

 Vietējā Rimi pamanīju, ka Spilvai ir iznākuši trīs jauni konservi zem vienota nosaukuma – Restoranto. Nosaukums vēsta, ka nu būs pa smalko, kā restorānā. Ir trīs veidu Restoranto konservi Cili con carne (~1,29 Ls), Pildīts pipars, Gulašzupa, izvēlējos čili, jo esmu to gan gatavojis, gan ēdis citur un apmēram zinu (katram pavāram gan sava recepte), kā tam būtu jāgaršo.

Pamatrecepte sastāv no sīpoliem, ķiplokiem, tomātiem, pipariem, pupiņām, gaļas un dažādām garšvielām – paprika, kumins, lauru lapa, pipari, cukurs un sāls. Latviski sakot – gaļas mērce ar pupiņām, kuru pasniedz ar rīsiem, makaroniem vai ar maizi.

Etiķete, kā jau vienmēr ar glanci, nu tik ēdīs nu tik būs. Taisam vaļā un gāžam bļodā, skatīs, ko tad Spilva mums ir sagatavojusi un pie tam bez konservantiem. Prieks, ka ražotāji attopas un sāk izņemt visus tos mēslus no pārtikas ko ražo, pietiek tak ēst tās E vielas.

Sastāvs ir daudz šķidrāks nekā biju iedomājies. Man patīk, kad čili ir tāds gaļīgāks/saturīgāks un var ēst kopā tikai ar maizi. Šeit gaļīgums izpalika un arī pašu gaļu es īpaši nemanīju, žēl. Saturā dominē pupiņas un kukurūza, mērces ir daudz, izteiktu garšu gan nesajutu, bet asums ir un labs. Bērniem dot pusdienās nevarētu, ja nu vienīgi iemaisot skābo krējumu.

Kopumā labs produkts, bez e-vielām, kā starteris sarkanajai mērcei ar labu pikantumiņu. Varēja izņemt gaļu tad arī veģetārtiešiem šis varētu patiktu. Kas vēlēsies, gaļu varēs tak var pievienot pats.

Kam patīk pastas vai rīsi ar boloņas mērci, un vakarā pēc darba nav laika gatavot – šis ir tieši priekš jums. Atliek tik uzlikt vārīties makaronus, ielikt cili con carne mikroviļņu krāsnī un pēc desmit minūtēm vakariņas ir galdā. No viena konserva pietiks divām porcijām.

Ja ir liekas dažas minūtes, ielejiet saturu/bāzi katliņā un pieliekiet klāt papriku, sīpolu, kartupeļus, cukini un sanāks vareni labs gulašs.

Veseli ēduši!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.