Mežpils alus / Aldaris

Mežpils alus, Aldaris

Mežpils Alus (5,3%) Aldariss / Latvija – 0,89 Ls (Rimi)

Šis alus izraisīja interesi jau Latvia Beer Fest atklāšanā, kad pamanīju viņu lielajā alus rindā, bet veikalos tāda nemaz i nebija. Nupat, nupat tik ir parādījies Rimi veikalu plauktos un cena nav diez ko zema.

Neiedziļināsimies sīkumos, jo aiz etiķetes slēpjas Aldara ražojums, kas vienmēr nesis vilšanos. Šoreiz gan bija savādāk, jo alus patiešām garšoja. Pēc pirmajiem malkiem, gribējās teikt – cenšas būt par Valmiermuižu, internetos arī citi alus baudītāji tā spriež. Vai viņiem tas ir izdevies? Diez vai. Ja cenu starpība ir tikai 10 santīmi, labāk tomēr pirkšu valmierieti, bet tas ir liels un labs solis no Aldara puses uz gardu un ekskluzīvu alu. Ne jau visi izvēlas dzert lēto žļurpu, ar ko ir piespīlēti veikalu plaukti, jo īpaši vasarā.

Mežpils ir labs un gards alus, ja būs kādas lielākas cenu akcijas, nogaršojiet.

3 thoughts on “Mežpils alus / Aldaris

  1. Nopirku to alu…..nu galiigi nekaads, saliidzinoši ar to pašu alu, ko biju baudījusi kā izlejamo… Neiesaku pirkt pudelees”’daargi un šķērmi….

  2. Esmu dzērusi vairākkārt, bet šķiet kvalitāte pārāk svārstās no brūvējuma uz brūvējumu – reizēm šķitis ļoti labs, reizēm – ne visai ar tādu kā rauga piegaršu.

  3. Nu mana partija 20.09.2014, samaksaju 99 centus, pilnigs mesls manuprat, ne tuvu Valmiermuižas, kas nemaz nav mans benčmarks kādam jābūt manam perfektam aliņam.Teiktu pat ,velk garša uz aliņa max.60 centu musu tirgū.Cēsu Prēmiums jāsaka ir sliktāks.Aldara premium līnija ir gavastiesu pārāka par šo parodiju un pat tagad akcijās iet cenās līdz 75 centiem.Mežpils aliņam, Briežu vietā kas tur ģerboni tikpat labi vareja ievietot meičas ar silikona pupiem, turot kautkada stripkluba logo.Neesu merķauditorija šāda tipa noformejumam, ne arī pēc alus garšas.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.