Tymbark Vega sulas

Ja esat dzēruši Cido Dārzeņu sulu un esat tās piekritējs, būsiet arī manījuši, ka citu šādu sāļo sulu mūsu veikalos nav.. Mums tā dikti garšo, un tagad ir beidzot uzradies konkurents Cido grupai – Tymbark Vega sulas.

Tās ir dažādu dārzeņu sulu, sulu koncentrātu, biezeņu mikslis bez mākslīgi pievienotiem cukuriem, kas priecē. Piedāvāti ir trīs dažādi veidi/kokteiļi – Saulainā Meksika, Provinces lauki, Vidusjūras dārzs. Mēs nogaršojām Saulainā Meksika un Vidusjūras dārzs sulas, trešo nemaz nepamanīju (veikalā šobrīd ar akcijas cenu 0.59€/0.5l).

Meksika pēc garšas ir ļoti līdzīga lečo škidrumam ar pievienotu pikantu čilli asumiņu, vistuvāk ierastajai Dārzeņu sulai, bet ar maigāku garšu. Vidusjūras dārzs, savukārt, izteikti garšo pēc tomātiem, paprikas un raudenes, negaidīti saldskāba un interesanta garša.

Šīs sulas lieliski noderētu arī kā bāze mērces izveidošanai.  Īpaši Vidusjūras dārzs sula, kura labi saskanētu kopā ar vistas gabaliņiem un papriku,  kā arī tomātu konservēšanai savā sulā, aizstājot parasto tomātu sulu. Patiešām interesants un garšīgs produkts ar dažādiem pielietošanas veidiem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.