Valmiermuižas Trejledus alus

Trejledus alus (8,0%) Valmiermuiža / Latvija (Valdemāra pasāža)
Pirmkārt, paldies Valmiermuižas alum par iespēju degustēt šo interesanto brūvējumu.

Kā vēsta pati ražotne, alus ir trīs reizes izturēts aukstuma kamerās, izsaldējot ārā lieko ūdeni. Kā rezultātā alus ir kļuvis blīvāks un ar bagātāku garšas buķeti.

Sakāmvārds vēsta: trīs lietas, labas lietas.

Tā abās mūsu tirgotavās iegādājams trīs reizes ledus kambarī turēts, Valmiermuižas alus jubilejai par godu gatavots TREJLEDUS ALUS. Šī ir trešā, gada noslēdzošā partija – kopā vien 830 pudeles.

Īpaši tumīgā (alk.8%) jubilejas alus garšas buķete vislabāk atklāsies 16 grādu temperatūrā, nesteidzīgi malkojot no Valmiermuižas glāzes un izbaudot pēcgaršu.

Šis alus patiešām ir paredzēts nesteidzīgai alus baudīšanai – garša ir tik ļoti bagāta un spēcīga, ka dzert nākas kā viskiju vai vīnu, nelieliem malkiem. Cilvēki, kas alu dzer tikai Jāņos un mūzikas festivālos, šādu alu neizprast, bet tiem, kas novērtē labus un atšķirīgus brūvējumus, šo unikālo alu iesaku pamēģināt.

Ja visu laiku sūdzos par ārzemju nedzeramajiem rūgtajiem ūdeņiem, tad beidzot par mokošo pieredzi esmu saņēmis atalgojumu – Trejledus alu. Ja alus jauc ar dažādām garšām un sauc par alus dzērieniem, tad šis noteikti būtu alus konjaks vai brendijs. Un no palielā alkohola daudzuma nav ko bīties, tas lieliski papildina smeķīgumu.

Baudiet pie labām steika vakariņām ar patīkamām sarunām vai lasot grāmatu nesteidzīgā pēcpusdienā. Priekā!

 

7 thoughts on “Valmiermuižas Trejledus alus

  1. kaut kāda īpatnēja – patīkama piegarša, bet viennozīmīgi – dzerot izlejamo tur pat muižā 10x labāk kā pudelēs.

  2. Ilgus gadus krāju alus etiķetes un teikšu godīgi, ka šī nav tā labākā, tāda bēdīgi nejēdzīga sanākusi, bet pats alus izlikās labs, lai gan jāatzīst, ka tika dzerts pa virsu tā priekšnācējam.

  3. Nu nav nemaz tik slikta, ir redzēti sliktāki varianti, nu principā šī ir pa vidu. Ieekonomēja uz dizainera rēķina :)))

  4. Šobrīd jau ar uguni ir jāmeklē labs alus, tirgo vien visādus māslus, lai tikai nopelnītu, nevis apmierinātu cilvākus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.