Pārdaugavas Fazenda Cafe

Foto: 4sq.com

Ervīns:

Vēl romantiskāku un izcakinātāku vietu Rīgā diez vai atradīsiet. Noslēpusies mazā šķērsielā, Fazenda ir īsts atradums romantiskā kiča un vintage piekritējiem. Sienas bez apmetuma, itāļu raksturīgās zilās krāsu noskaņas un dažādi interjera nieciņi mudina nesteigties un uzsūkt apkārtējo interjeru kopā ar gardu kafiju. Saulainajā pēcpusdienā šeit ir tik fantastiska miera sajūta, ka noteikti atgriezīsimies vēl un vēl.

Foto: nra.lv
Foto: nra.lv

Apkalpošana lieliska, tāpat kā bagātīgā ēdienkarte. Pamatēdiena vidējā cena 10€, par to, cik tas ir lēti/dārgi, spriediet paši.

Pēc garā ziemas gaļas perioda, izvēlējos pavasarim atbilstošu ēdienu – lapu salātus ar laša fileju un zaļumu mērci.

Un atkal man nepaveicās (laikam kaut kas ar karmu nav kārtībā, ja tādai ticētu). Salāti sastāvēja no veselām, nesagrieztām lapām, veselām laima šķēlēm un avokado mērci (majonēzes biezumā) – kāpēc šādi pasniegt, īsti nesapratu. Ar mazajiem galda instrumentiem griezt tās lapas bija neparocīgi. Un kam man veselas laima šķēles – ar pirkstiem spiest to sulu ārā? Bet lai nu paliek, es vienkārši nesapratu, kā lai to bauda. Sagriezti salāti, ar pārlietu šķidrāku mērci un iespēju uzspiest laimu (gan salātiem, gan lasim) būtu daudz baudāmāk. Garšīgi jau bija, un tas tikai mans viedoklis vulgaris.

Lasis izcepts perfekti, cepuri nost.

Iesaku iegriezties uz pusdienām vai vakariņām, jo īpaši ar labu kompāniju, un aizvadīt vairākas stundas, izbaudot visu, ko Fazenda piedāvā.

Foto: liveriga.com

Foto: liveriga.com

Alise:

Pārdaugavas Fazendā esmu pusdienojusi un vakariņojusi vairākas reizes, varētu pat teikt, ka šī ir viena no manām mīļākajām mielošanās vietām. Interjers iedvesmojošs, publika vienmēr patīkama, apkalpošana kā jau Pārdaugavā – siltāka un laipnāka, liekot justies kā savējam.

Šoreiz izvēlējos ceptu avokado ar karamelizētiem sīpoliem un bri sieru (4,84€), kas garšoja, nepārspīlēšu, fantastiski. Pagatavots lieliski, ideālā daudzumā, izskatījās ļoti labi. Jau pamēģinājām šādu salikumu pagatavot arī mājās (noslēpums ir garšīgs pesto), atklājot, ka šāds ēdiens ir labi piemērots brokastīm – sātīgs, bet tajā pašā laikā ne pārāk smagnējs. Tiem, kam garšo avokado, šis noteikti jāpamēģina.

3 thoughts on “Pārdaugavas Fazenda Cafe

  1. Kkur dzirdēju, ka pareizi salātus ir nevis sagriezt, bet saplūkt, jo griežot zūdot vitamīni (iespējams, dēļ kontakta ar metālu?).

    1. Tā jau cilvēki mēļo un tagad cenšas pārdod keramiskos nažus. Vai tā ir taisnība – nē, plēs vai griez salātu vitamīnu daudzums nemainās.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.