Stargorod alus darītava un restorāns

Stargorod_Riga_interjers

Vakar bijām uzaicināti apmeklēt Čehu alus darītavu/restorānu Stargorod. Ja esat apmeklējuši Prāgu, tad noteikti zināt, cik ļoti čehi lielās ar savu alu, varētu pat teikt, ka nav tādas ieliņas, kur alus netiktu pārdots.

Arī Stargorod Rīgas filiālē alus ir pats svarīgākais. Restorāns ir liels, masīvu galdu un krēslu pamatīgs daudzums, turklāt, patīkami, ka vietas pie galda ir pietiekami, lai kopā pusdienot varētu arī lielākas ģimenes. Pietiekams ir arī lielo ekrānu skaits, lai no katras sēdvietas hokeju tomēr varētu redzēt. Pamatīgums jūtams gan attieksmē, interjerā, pat ēdienu piedāvājumā. Tik daudz gaļas veidus redzēt un pagaršot sen nebija nācies. Ēdiens nav manā gaumē, bet alus.. tas bija ļoti labs.

Stargorod_menu_ēdieni

Neizmantojot masveida ražošanas tehnoloģijas, Stargorod alus darītavā tiek gatavoti 3 alus veidi (Desjatka, Lager, Melnais) un kvass. Tikai čehu apiņi, iesals, kas veidots no čehu miežiem (katru veidu mums deva pagaršot), pat alus raugs piegādats tieši no Prāgas.

Alus ir nepasterizēts, nefiltrēts, tam nav pievienoti konservanti, vienā reizē saražot iespējams vien tonnu. Garšā šādu attieksmi, protams, var just. Iesaku!

Ja esat kārtīgu maltīšu cienītājs, kam, piemēram, patīk pašmāju Lido, vai vēlaties redzēt, kā tad izskatās 300 gadus senā ēka, kurā tagad atrodas alus darītava, noteikti apciemojiet Stargorod.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.