Jogurti no Mājas Gardums

 

majas_jogurts_ar_medusmeloni

Ir divu veidu jogurti.

Pirmajā grupā ietilpst tie, kuriem ir izteikta raudzējuma garša, tie ir skābeni, bieži vien kunkuļaini, tie ir veselīgi un viegli pagatavojami mājas apstākļos. Daudzi ražotāji veselīgo produktu iemanās sabojāt ar lielu cukura daudzumu, mākslīgam piedevām un nedraudzīgu cenu.

Otrajā grupā droši varam pieskaitīt “danonki” veida jogurtus. Parasti ražoti, izmantojot cieti, ir maigi, pilda vairāk vai mazāk diētiska deserta funkciju. Ļoti bieži šiem jogurtiem ir sintētiskas garšas buķetes un mākslīgas krāsvielas.

Nesen veikalos atklājām “Mājas Gardums” desertus “DUETS”, kas ir ģeniālākais veikalos nopērkamais gardums.

Mazā ģimenes uzņēmuma vadītājs Lukas Lutz pats par to stāsta:

“Pagaršojot uzputoto jogurtu, es nodomāju, kāpēc to pašu nevarētu darīt ar augļiem vai ogām.. Diemžēl tik viegli viss nebija un sapratu, kāpēc tāds produkts līdz šim izdevies tikai vienam uzņēmumam Vācijā. Neradu sevī mieru, līdz atradu īsto recepti ar pareizajām izejvielām. Pēc daudziem mēģinājumiem man izdevās. Un tika sākta ražot šī augļu ogu piedeva ar balto, maz saldināto jogurtu, apvienojot tos desertā – DUETS.”

Īsts, brīvs no jebkā mākslīga un tik garšīgs, ka cenai nav nozīmes. Iespējams, tas ir pats garšīgākais saldums, kas pēdējā gada laikā pamēģināts.

Nolēmām nogaršot arī jaunos jogurtus.

Atceros pirmo jogurtu, kādu nogaršoju 1991.gadā, tas likās kā neticams brīnums – maigs, patīkamas tekstūras, viegli salds. Tieši šo, sen aizmirsto garšu sajutu, nobaudot “Mājas Gardums” jogurtu ar garšu “tutti frutti”, kurš pilnīgi noteikti pieder iepriekš pieminētajai otrajai grupai.

Izmēģinot arī pārējos veidus, biju patīkami pārsteigta par to, ka jogurti satur lielu daudzumu īstu augļu, tie ir diētiski, garšīgi, viegli, bet tajā pat laikā rada barojoša deserta iespaidu. Ideāls deserts birojos strādājošajiem.

Noteikti pamēģiniet daudzās variācijas un atklājiet, kurš ir jūsu iemīļotākais! Ervīnam visvairāk iegaršojās ar medusmeloni.

Vairāk par “Mājas Gardums” uzziniet viņu mājaslapā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.