Valmiermuiža – Zelta Zirgs

valmiermuiazas_zelta_zirgs_iesala

Zelta Zirgs / Valmiermuiža 

Jau vairākus gadus ir manīts, ka alus darītavas laiž klajā kādu īpašu alu ziemas sezonai, kurš pēcāk izzūd no veikalu plauktiem un neatgriežas. Visbiežāk tie ir tumšie ali un tautā iecienītie tumīgie ziemassvētku porteri, šķiet, tieši ar šādu nosaukumu pērnajā gadā parādījās Cēsu alus ziemas brūvējums.

Šogad patīkams pārsteigums no Valmiermuižas darītavas – graudu iesala dzēriens Zelta Zirgs. Kas ir bezalkaholisks, dabīgi raudzēts dzēriens bez pievienota cukura. 

Smeķē ļoti labi. Garša labi sabalansēta, nav par saldu, kā konkurentu ražojumiem. Cukura daudzums ir pietiekams, lai garšotu gan pieaugušajiem kvasa cienītājiem, gan bērniem. Es pat ieteiktu pirkt bērnu svētkiem Zelta Zirgu (ja maciņš to atļauj), jebkuras citas limonādes vietā, kura parasti satur lielu cukura daudzumu, citronskābi (kas netiek ražota no citroniem) un mākslīgās krāsvielas, kas nekādā veidā nav pienesums bērnu uzturam. Arī grūtniecēm un autovadītājiem, bezalkoholisko alu un vīnu veidus šis dzēriens svētku reizē var ļoti labi papildināt. Baudāms līdz pēdējam malkam.

 

3 thoughts on “Valmiermuiža – Zelta Zirgs

  1. Pagaršoju, vairāk par puspudeli nevarēju izdzert, lai gan citi iesala dzērieni tīri labi garšo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.