Balticovo – Plāno pankūku mīkla

Katru reizi, kad kviešu miltu ēdienu izdodas pagatavot līdzvērtīgi labi arī bezglutēna versijā, ir milzīgs gandarījums. Bezglutēna diētas iesācējs miltu daudzveidībā var ātri apjukt, nemaz nezinot, ka, izmantojot klasiskās kviešu receptes, no dažiem bezglutēna miltiem veidotā mīkla var nesanākt. Tā ļoti pūtīsies, nebūs lipīga, būs irdena, bet no citiem iznākums var sanākt izteikti ciets u.t.t. Eksperimentēt un pašam atklāt ideālo pankūku recepti ir interesanti un esam to izdarījuši (sabojājot pāris kilogramus miltu), taču, kad izsalkums jau ir milzīgs, negatīvam rezultātam laika nav.

Paldies Balticovo, kas ieteica pamēģināt produktu “Plāno pankūku mīkla”. Iepriekš nebijām ievērojuši, ka tā ir bez glutēna, jo sastāv no rīsu miltiem un, kā viņi paši raksta, “no svaigām vistu olām un svaiga saldā krējuma”.

Pagājušajā nedēļas nogalē pamēģinājām un, kaut arī ideja par jau gatavu mīklu plastmasas pudelē iesākumā šķiet mazliet neierasta, atzīstam to par labu produktu. Cepot problēmas nesagādāja, garšoja labi. Zinot, kādas ir bezglutēna miltu izmaksas, cena arī šķiet adekvāta.

Parādiet bērniem, ar šo mīklu pagatavot vecākiem karaliskas bezglutēna brokastis būs pavisam viegli!

P.S. Vienīgais produkta mīnuss ir videi nedraudzīgais iepakojums. Kaut vai PET pudele būtu labāka, jo varētu nodot otrreizējai pārstrādei.

Balticovo plāno pankūku mīkla bez glutēnaFoto: www.freakart.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.