ARKOLAT veikala paplašināšanas svinības bildēs

Arkolat_veikala_paplasinasanas_svetki_19_maijs-5640
Figgjo trauki

Bijām ielūgti uz Arkolat veikala paplašināšanas svinībām, kuru laikā pasākuma apmeklētāji varēja gan iepazīties ar uzņēmuma plašo trauku klāstu, gan dažādu ražotāju produkcijas degustācijām, priekšnesumiem.

Arkolat_veikala_paplasinasanas_svetki_19_maijs-5660
Rīgas Miesnieks BBQ ribiņas un Tramontina virtuves piederumi

Pasākumu vadīja atraktīvā Gundega Skudriņa, ar dažādiem ēdieniem iekštelpās cienāja ševpavārs Mārtiņš Zakevics, bet veikala ārpusē Rīgas Miesnieks un Flodins piedāvāja nobaudīt amerikas BBQ stila ēdienus (BBQ ribs, pulled pork, beef jerky).

Arkolat_veikala_paplasinasanas_svetki_19_maijs-5635
Pasākuma vadītāja Gundega Skudriņa un Caremelle zīmola vadītāja Baiba Muzikante
Arkolat_veikala_paplasinasanas_svetki_19_maijs-5812
Gundega Skudriņa un šefpavārs Mārtiņš Zakevics

Ar savu produkciju iepazīstināja arī Kings Coffee, Abavas vīna darītava cienāja ar sidru, HKScan zīmols Flodins piedāvāja pulled pork (tiešā tulkojumā būtu “plūkāta cūkgaļa”, kas ir amerikā iecienīta gaļas produkcija), Augļu Serviss Signes Meirānes pavadībā gatavoja zaļos superfood smūtijus, kuri tika blenderēti ar Stollar virtuves tehniku. Varēja aptaustīt dažādos Tramontina nažus no visu produkciju līnijām, kā arī Kapp virtuves piederumus, apskatīt Figgjo trauku kolekcijas un pabrīnīties par Caremelle detalizētajiem konditorejas šedevriem.

Caramelle
Caramelle.lv
King Coffee service
Kimg Coffee service

Pasākums bija patiešām jauks. Prezentāciju līmenis Latvijā ir noteikti audzis, ar katru reizi arvien vairāk var redzēt izaugsmi, par ko vēsta nepiespiesta atmosfēra, informatīvi pārstāvji un kolektīvi labs noskaņojums no visiem apmeklētājiem un dalībniekiem.

Arkolat veikala paplašinājums noteikti priecēs tos, kuriem svinības un balles ir ikdienas darbs. Manāmi augusi bērnu ballīšu atribūtikas stendi, sākot ar glāzēm, šķīvjiem, beidzot ar dekorācijām un salmiņiem. Ar savu aci pamanījām arī labu vāžu piedāvājumu, ka arī dažādus feinus traukus uzkodu pasniegšanai mazām mājas svinībām. Paldies par svētku noskaņu un veiksmi Arkolat kolektīvam!

Rīgas Miesnieks BBQ ribiņas, kas gatavotas amerikas stilā. Bija ļoti gardas un sulīgas. Tuvākajās dienās mēģināsim pagatavot un degustēt mājas apstākļos
Rīgas Miesnieks BBQ ribiņas, kas gatavotas amerikas stilā. Bija ļoti gardas un sulīgas. Tuvākajās dienās mēģināsim pagatavot un degustēt mājas apstākļos

Arkolat_veikala_paplasinasanas_svetki_19_maijs-5674

Svaigi blendētie smūtiji jau ir kļuvusi par ikdienas sastāvdaļu. Cilvēki arvien vairāk pievienojas baudītāju lokam un pareizi dara.
Svaigi blendētie smūtiji jau ir kļuvusi par ikdienas sastāvdaļu. Cilvēki arvien vairāk pievienojas baudītāju lokam un pareizi dara.
Šī uzkoda bija mūsu favorīrs. Varu tikai minēt, ka sastāvēja no smilšērkšķu, apelsīnu čatnija ar biezpienu. Ja arī kļūdos, tas bija varens garšas piedzīvojums.
Šī uzkoda bija mūsu favorīrs. Varu tikai minēt, ka sastāvēja no smilšērkšķiem, apelsīnu čatnija ar biezpienu. Ja arī kļūdos, tas bija varens garšas piedzīvojums.

Arkolat_veikala_paplasinasanas_svetki_19_maijs-5783

Visas bildes no Arkolat vasaras svētkiem aicinām apskatīt mūsu Facebook lapas galerijā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.