Cannelle Bakery – Mini pīrādziņi

Tā burvīgā pīrādziņu smarža, kas nāk no virtuves un piepilda māju ar īpašo omulības un miera sajūtu, tā dēļ vien ir vērts ik pa laikam tos uzcept. Parasti gardāko pīrādziņu cepēju godalga pienākusies vecmāmiņām, kas ar savu lielo pieredzi un mīlestību var vairākas stundas rosīties pa virtuvi, lai izceptu pašus, pašus gardākos.

Laiki mainās un arī vecmāmiņas nedzīvo vairs blakus mājā, bet pīrādziņus tomēr laiku pa laikam kārojas. Tā kā laba beķereja ne vienmēr uz sitiena ir pieejama, uz Līgo svētkiem iegādājos ikdienai netipisku pirkumiem – “Cannelle Bakery” saldētos mini pīrādziņus. Turpat veikala saldētavā stāvēja arī vesels sasaldēts “čīzburgers”, bet tādai pieredzei vēl neesmu gatavs.

Cannelle_bakery_bread_pastry_piradzini_1

No saldētiem produktiem neizvairos, bet arī nepievēršu īpašu uzmanību šīm vitrīnām, ja nu vien kādu reizi iegādājoties saldētus dārzeņus zupai. Paši saldējam rudenī lasītās gailenes, izaudzēto baziliku, dilles, ogas un citus labumus, pelmeņus neēdam un no “zivju pirkstiņiem” turamies pa gabalu.

Cannelle_bakery_bread_pastry_piradzini_5

Lielveikalu konditorejās ceptie pīrāgi ir tik ļoti nebaudāmi, ka pirms iegādes ar skepsi skatījos arī uz šādiem – saldētiem brīnumiem. Tomēr tie mani patīkami pārsteidza. Pirmkārt, laikam tāpēc, ka tad, kad pīrādziņi cepeškrāsnī sāka uzsilt, virtuvē parādījās gardā sirsnības un omulības smarža. (Ceptu pīrādziņu aromātu varētu tirgot atsevišķi burciņās un pirms ziemassvētkiem izbērt katrā mājā un istabā, fonā ielsēdzot patīkamu degošas malkas šprakšķēsanu kamīnā). Otrkārt, laikam nostrādāja fakts, ka pīrāgus uzsildīju cepeškrāsnī un ēdu vēl siltus turpat, smaržas piepildītajā virtuvē.

Cannelle_bakery_bread_pastry_piradzini_4

Pīrādziņiem ir ļoti garšīgs pildījums un tas ir pietiekamā daudzumā – caurvējš starp mīklu un gaļu patīkami izpaliek, ar ko bieži nākas sastapties citos līdzīgos izstrādājumos.

Patērētājiem vajadzēs pierast pie šāda saldēta produkta un uztvert to kā ērtu un ātru uzkodu (lai gan “friškas” un zivju pirkstiņi ir pilnīgi saprotami produkti daudzu ģimeņu saldētavās). Protams, gribētos, lai tie sastāvētu tikai no miltiem, gaļas, sviesta, olas, piena, rauga, sāls un cukura.. Taču būsim reāli! Tad tie nesanāktu tik mīksti un garšīgi. Lielveikalos uz vietas ceptie brīnumi, ko visi pērk, ir ar tik garu sastāvu, ka acis ieplešas, turklāt ne vienu vein reizi redzēts, ka arī mājās gatavotajiem klāt likts margarīns vai sviesta izstrādājums (vai VĒL TRAKĀK – gatavoti no gatavās mīklas).

Cannelle_bakery_bread_pastry_piradzini_3

Rezumējumā – ja nav laika un prasmes, bet gribas, tad šis produkts noteikti ir labāks par jau gataviem veikala pīrādziņiem. Turklāt, tie nesakalst un nepaliek tik ātri veci – kad sagribas, izņem no saldētavas un uzcep vai vienkārši atlaidini.

Pīrādziņu cena 1,5 – 2,00€, atrodami lielveikalu saldētavās. Sīkāku info par produktiem meklējiet Cannelle Bakery mājas lapā www.cannelle.lv.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.