The Beginnings – kāpostu čipsi

Edu_dzeru_lv_The_beginnings_kapostu_cipsi_1

Edu_dzeru_lv_The_beginnings_kapostu_cipsi_2

Čipsi. Man ļoti garšo čipsi, tā ir kā narkotiska atkarība – sāc ar vienu un resnē visu dienu. Viena no tām uzkodām, kurus patērē dažāda vecuma cilvēki, no bērnu ballītes līdz korperatīvam piknikam, bet viena no draņķīgākajām uzkodām, kuru mēs varam izvēlēties no veikala plaukta. Garšīgi, kraukšķīgi – jā, bez šaubām; veselīgi, noderīgi – nē, nu, ne kādi. Piekrišana bērnu sabiedrībā, azarts, kā pakas tiek tukšotas, dažbrīd ir biedējošs, jo vairāk par pārsālītu un taukainu masu tajā pakā neatradīsiet. Zinu, ka daudzi šajā mirklī pārstās lasīt, jo apnicis, ka visi tik klārē, ka tas ir slikts un tas ir slikts, jo slinkums. Slinkums meklēt ko labāku un paķert čipsu “draugu” paku uz ballīti vai filmu vakaru ir vieglāk, nekā gatavot pašiem vai meklēt alternatīvas.

Edu_dzeru_lv_The_beginnings_kapostu_cipsi_4

Tad, lūk, jums alternatīva – kāpostu čipsi. Un tiem, kam negaršo kāposti vai kāpostu zupas, nav jāviebj sejas. Garša šim The Beginnings produktam ir lieliska, kur indijas riekstu klātbūtne piešķir papildus ņam-ņam niansi, bet tiem, kam svarīgs uzkodas kraukšķīgums – kāpostu čipsos tas ir ekstra kraukšķīgs.

Edu_dzeru_lv_The_beginnings_kapostu_cipsi_3

Gan biešu, gan kāpostu čipsus, kurus esam nogaršojuši, bija tik labi, ka grūti tos sadalīt klātesošo degustātoru starpā. Cena (~2,38€) būtu šī produkta vienīgais mīnuss, ko varētu šeit minēt. Bet, ja vēlies uzturā lietot labus produktus, noteikti jau būsi ar to saskāries, ka tas ir daudzreiz sālītāk.

One thought on “The Beginnings – kāpostu čipsi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.