Goldingen Room restorāns, Kuldīga

ervinavideoblogs.lv_Goldingen_theroom_kuldiga_2015_12

Goldingen Room restorānā sanāca paviesoties pērnajā vasarā. Tajā augusta dienā laikapstākļi bija izcili, tādēļ arī vēlme pusdienot zem klajas debess, ko Goldingens arī piedāvā. Šeit arī iekštelpu interjers ir ļoti “iekšā-aicinošs”, fifīgs un hipsterīgs mūsdienīgs. Netrūkst ne smagnējo retro gaismekļu, ne grandžīgo, raupjo sienu faktūru un koka dēļu galdu virsmu – viss stilā.

ervinavideoblogs.lv_Goldingen_theroom_kuldiga_2015_16

ervinavideoblogs.lv_Goldingen_theroom_kuldiga_2015_15

ervinavideoblogs.lv_Goldingen_theroom_kuldiga_2015_11

Tieši šajā vasarā biju sācis aizstāt aukstās, smagnējās kefīra zupas gatavošanu ar ko diētiski vieglāk sagremojamu kā auksto gaspačo. Tamdēļ visur cenšos nogaršot šo veldzējošo ēdienu, lai salīdzinātu ar saviem sasniegumiem mājas virtuvē. Goldingen Room gaspačo bija viens no labākajiem (protams ne tik labs kā mans, haha, joks), ko ir nācies garšot, šīs tomātu narkotikas (nakteņi, nakteņi) dēļ vien ir vērts atbraukt pusdienās līdz Kuldīgai, heh.

ervinavideoblogs.lv_Goldingen_theroom_kuldiga_2015_02

ervinavideoblogs.lv_Goldingen_theroom_kuldiga_2015_09

Apkalpošana – ātra un laipna, lai arī viss personāls ir gana jauns, ar darbu tiek galā labi. Ne jau vecums vainīgs būtu jel kur pie sliktas apkalpošanas, saprotiet mani pareizi. Un par apmeklējumu šeit noteikti nevar sūdzēties – uz terases gandrīz visas vietas ir aizņemtas, iekštelpas šādā kolosālā vasaras dienā vienkārši atpūšas.

ervinavideoblogs.lv_Goldingen_theroom_kuldiga_2015_17

Man, kā pedantiskam cilvēkam, ļoti patīk visas mazās detaļas, kuras saskatīju un sagaršoju katrā porcijā, ko mums atnesa. Var redzēt, ka fīča strādā, virziens un sapratne, kā vajag darīt, arī IR. Te nav nekāds “ķap-ļap un ceram uz to labāko” – par visu ir padomāts, lai apmeklētāji būtu apmierināti. Ja tas nav Rīgas rajonā, nenozīmē, ka kvalitāte klibotu (kā daži man ir mēģinājuši iestāstīt).

ervinavideoblogs.lv_Goldingen_theroom_kuldiga_2015_14

ervinavideoblogs.lv_Goldingen_theroom_kuldiga_2015_10

Joka pēc otrajā ēdienā pasūtīju karbonādi, jo tas ir bēdīgi slavenākais ēdiena veids visās Latvijas pilsētu kafejnīcās. Mani māca milzīga ziņkāre, kā tas izskatīsies Goldingen Room izpildījumā – karbonāde ābola sidra mērcē ar ziedkāpostu biezeni. Un viņi reāli man iekabināja! Izpildījums un garšu kombinācija bija lieliska. Tomēr var friškas ar karbonādi pacelt latiņu augstāk par ierasto kafenes standartu. Noteikti atgriezīsimies vēl, jo bija ļoti garšīgi. Paldies!

ervinavideoblogs.lv_Goldingen_theroom_kuldiga_2015_08

ervinavideoblogs.lv_Goldingen_theroom_kuldiga_2015_18

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.