InGo musli uzkoda un musli batoniņš

ervinavideoblogs.lv_InGo_musli_uzkoda_batonins_01

Starp ēdienreizēm man šausmīgi gribas našķoties, slikts ieradums, to jau es zinu. Kamēr turpinās ziema un svaigo gardumu kā, piemēram, redīsu, dažādu ogu un citu svaigo produktu nav, nākas iztikt ar āboliem. Ābols ir gandrīz vienīgais bezgrēka našķis, kas ir pašmāju un katram iegādājams vietējā bodē.., bet vellos apnicis. Apnikušas arī sukādes, rozīnes un citi riekstu maisījumi, un studentu uzkodu brendotie murgi no nezināmas izcelmes vietām. Un tad es atcerējos kādu sen redzētu reklāmu, kad televīzija vēl bija bez maksas, par tādu lietu kā fitnesa batoniņu.

Liels bija mans izbrīns, kad, izmeklējies pa veikalu plauktiem, neko jēdzīgu tā arī neatradu. Bija šādi tādi varianti, bet ar nesaprotamu saturu, konservantu klātbūtni un hidrogenētiem taukiem.

Kādā bāzē uzgāju ļoti garšīgus batoņus (jo glazūra sastāvēja no baltās šokolādes) par nereālu cenu 0,29€. Kā var veselīgais batoniņš izmaksāt tik maz? Lielveikalā tuvākais līdzinieks maksāja reizes divas vai trīs vairāk, nesolot, ka sastāvs būs diži labāks.

ervinavideoblogs.lv_InGo_musli_uzkoda_batonins_03

ervinavideoblogs.lv_InGo_musli_uzkoda_batonins_07

Un tad man radās iespēja pagaršot InGo musli batoniņu un musli uzkodu – to, kas trīsstūrīša toblerones tipa kastītē. Uz tik garšīgu produktu es nebiju cerējis, jo parasti veselīgā pārtika, vēl vairāk sportistiem orientētā, nav diez ko apetelīga. Manā galvā sportisti ēd auzu putras un mega-masas pulveru kokteiļus. Āber nē, ir arī kas daudz interesantāks un gardāks.

Man laikam pilnībā pietiek ar sastāvā esošo medu un zemesriekstu sviestu, lai InGo musli uzkoda garšotu labāk par jebkuru šokolādi vai snikeru. Tā ir tik garšīga, ka arī septiņgadnieks to notiesāja ar gardu muti (ne tikai es) un prasīja vēl. Ja produktam ir tik liela piekrišana, sākot ar nopietniem sportistiem līdz pat maziem bērniem, un tas ir gatavots no augstvērtīgām izejvielām, tad tas noteikti kļūs par veiksmes stāstu. Varbūt ne uzreiz, jo cilvēkus lietot labāku uzturu ir grūti pārliecināt, bet visiem pienāk brīdis, kad veselība kļūst par ikdienas prioritāti.

Burvīga uzkoda, ideāls našķis vai saldumu alternatīva bērniem, par kuras izejvielu kvalitāti ražotājs liek galvu ķīlā –  lūk, tā ir vērtība un retums mūsu peļņas orientētajā produktu tirgū!

ervinavideoblogs.lv_InGo_musli_uzkoda_batonins_04

ervinavideoblogs.lv_InGo_musli_uzkoda_batonins_09

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.