Putotā augļu ogu garšas konfekte MARSHMALLOW, “Karameļu darbnīca”

ervinavideoblogs.lv-Karamelu_darbnica-Putota-auglu-ogu-garsas-konfekte-marshmallow-asorti-1

Ļoti priecājamies, kad redzam veikalu plauktos saldumus, kuri gatavoti no dabīgām izejvielām, vēl labāk, ja tie tiešām ir garšīgi un ražoti tepat Latvijā.

Tieši šādi ir “Karameļu darbnīcas” radītie marshmallow spilventiņi. Maigi, saldi un gaisīgi – šādā paciņā katrs garšo mazliet atšķirīgi, taču amerikāniskajiem marshmallow tie gan NAV īsti līdzīgi. Pēc garšas un tekstūras atgādina mūsu pašu zefīrus, tik mazos gabaliņos, bet garšu pavedieni atsauc atmiņā ledenes ar bērnības garšu, it īpaši “bārbeli”.

ervinavideoblogs.lv-Karamelu_darbnica-Putota-auglu-ogu-garsas-konfekte-marshmallow-asorti-2

Gribētos šos zefīriņus saprotamākās garšās, kuras atgādinātu, piemēram, plūmes, dzērvenes, mellenes, smiltsērkšķus, un būtu ar skābenām, rūgtenām niansēm. Produkts ir skaists un salds, taču bērniem nav piemērots (iedevām pagaršot), vairāk paredzēts dāmām kafijas pauzē, bet, šķiet, produkta ražošana ir pārtraukta.

ervinavideoblogs.lv-Karamelu_darbnica-Putota-auglu-ogu-garsas-konfekte-marshmallow-asorti-3

Sastāvs: cukurs, glikozes sīrups, ūdens, želatīns, skābuma regulētājs – citronskābe, dabīgā pārtikas krāsviela – spinātu ekstrakts, melno burkānu sulas koncentrāts, aromatizētājs, kako pulveris. Cena ~2,90€.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.