Smiltenes Piens – Siers svaigais pikantais

ervinavideoblogs.lv-Smiltenes-piens-svaigais-siers-pikantais-ar-jalapeno-piparu-1

Svaigo sieru bums jau, šķiet, bija pārdzīvots, un ražotāji, kas naski metās jaunā, nezināmā produkta izstrādē, ir atslābuši. Ja godīgi, lielākā daļa no tiem garšo vienādi un bieži vien ir pārmērīgi sāļi, bez izteiktas garšas, izņemot siera, biezpiena skābumu. Bet pikantais siers no A/S Smiltenes Piens patiešām patīkami pārsteidza, jo latviešu izpratne par pikantumu dažādos pārtikas produktos ir ļoti vieglā versijā, aprobežojoties ar nelielu čili pulvera klātesamību produkta sastāvā. Tur pretī šis svaigais siers ir ar spēcīgu un jestru halepenjo piparu pieskārienu un ļoti apetelīgu  krāsu.

Mēs kopīgi notiesājām kādas trīs kārbiņas ar šo meksikānisko svaigsieru, izmēģinājām gan uz maizītēm, gan ar kukurūzas (nachos) un parastajiem čipsiem –  garšo izcili, patīkami pikanti un vienlaicīgi krējumīgi maigi. Paldies, ka beidzot ir viens siers aso sajūtu meklētājiem!

ervinavideoblogs.lv-Smiltenes-piens-svaigais-siers-pikantais-ar-jalapeno-piparu-2

2 thoughts on “Smiltenes Piens – Siers svaigais pikantais

  1. Pikantais ir ļoti garšīgs, bet man prasījās nedaudz asāku, bet noteikti, ka tāda auditorija nebūtu liela … Mums te lv viss asais ir tāds pusass 😀

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.