Z/S Liepsalas S – Dabas gardumi ar odziņu

ZS Liepsalas - Dabas gardumi ar odziņu

Neesmu liels saldumu piekritējs, man vairāk patīk skābs, rūgts vai saldskābs, protams, ik pa laikam arī kāds deserts tiek izbaudīts. Mūsdienu saldumi ar pārmērīgo cukura daudzumu nav īpašā cieņā. Ja kāds piedāvā našķu, konfekšu, bonbongu alternatīvu, es būšu pirmais rindā to nobaudīt. Tāpēc ļaujiet man pastāstīt par šiem trim lieliskajiem produktiem no Z/S Liepsalas S.

 

ZS Liepsalas - Dabas gardumi ar odziņu

Augļu ogu bumbiņas
Sastāvs: avenes, upenes, dzērvenes, ābols, šokolāde 55%, bumbieris, medus, smiltsērkšķis, ķirbis. BEZ CUKURA.
Garša ir absolūti apburoša, skābena ar patīkamu šokolādes klātbūtni, kas ātrāk pieradina pie veselīgo, dabīgo našķu garšas. Visi degustātori atzina bumbiņas par ļoti garšīgām. Katra garšo nedaudz savādāk un sagādā nelielu garšas piedzīvojumu, kuru ir vēlme atkārtot un atkārtot, un atkārtot, kamēr paciņa jau tukša.

Viesnīcām, kuras vēlas iepriecināt savus viesus īpaši latviskā garā, šīs ir īstās konfektes, ko novietot uz gultas spilveniem.

 

ZS Liepsalas - Dabas gardumi ar odziņu

Augļu-ogu salmiņi
Našķim garša ir mainīga, kas ir forši. Vietām var just vairāk piparmētras, vietām tā ir skābāka vai saldāka. Garduma salmiņu formātu ir jautri ēst gan pieaugušjaiem, gan arī mazajiem. Ja jūsu bērnam garšo citronskābes pārsātinātās, garās līmlentu veida konfektes, pamēģiniet iemānīt šo veselīgo našķi. Mums ļoti garšoja.

 

ZS Liepsalas - Dabas gardumi ar odziņu

Augļu-ogu pulveris.
Sastāvs: upeņu gabaliņi.
Vai jūs redzat, kā šis produkts izskatās? Amazing! Ja, pēc izlasīšanas, Rīgas restorāni nesāks iegādāties šādu ogu pulveri vairumā, lai dekorētu desertus vai citus ēdienus, tad man trūkst vārdu. Pats pulveris, kas izskatās pēc nelielām oglītēm, un fascinē katru reizi, kad to ieberu plaukstā, garšo kā jau kaltētas upenes. Labi iederas pie brokastu pārslām vai tējas. Izteiktā ogu garša var izlīdzināt un patīkami izcelt, piemēram, saldējumu vai citu desertu  salkanumu. Uzkaisiet uz deserta, un tam piemitīs pavisam jauna garšu buķete.

 

ZS Liepsalas - Dabas gardumi ar odziņu

Z/S Liepsalas S ir radījuši ļoti foršus produktus, kuriem saskatām plašu pielietojumu (ne tikai kā bērnu saldumu aizvietotājus). Paldies, ka pacienājāt un veseli ēduši!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.