Garšīgi paēst Līgatnē – Vilhelmīnes dzirnavas

edudzeu-lv_vilhelmines_dzirnavas_ligatne_6

Tikai nesen atklājām, ka Līgatne ir ļoti feina vieta pastaigām ar ģimeni. Ierasto dabas taku vietā, šoreiz atradām arī citas interesantas vietas pašā pilsētā. Dažādās takas gar klintīm ar vēsturiskiem tiltiņiem, iespaidīgo pagrabu kalnu, kas redzēts bija tikai TV ekrānā, un vēsturiskās ēkas Līgatnes centrā. Visu šo apburošo, dabas ieskauto, atmosfērisko, brīnumu apskate var aizņemt pat vairākas stundas. Un pēc tik kārtīgas staigāšanas ēst gribas pa septiņiem – kur var pāest Līgatnē?

edudzeu-lv_vilhelmines_dzirnavas_ligatne_8

edudzeu-lv_vilhelmines_dzirnavas_ligatne_5

edudzeu-lv_vilhelmines_dzirnavas_ligatne_9

Nekur tālu nav nedz jāiet, nedz jāmeklē – Vilhelmīnes dzirnavas, krodziņš tieši blakus Līgatnes info centram, pabraukt garām nav iespējams. Turpat var arī novietot auto, lai apskatītu jau minētos objektus.

Parasti mazpilsētu kafejnīcas īpaši nelutina, friškas un karbūzis ir nelaimīgais Latvijas standarts, bet ne šeit. Paēdām, kā lieli kungi, sēžot āra terasē, satinušies siltos pledos, baudot zivju zupu un izcili garšīgu cūkgaļas sautējumu. Patiešām baudāms ēdiens un adekvātas cenas. Tam piedevus laipna, atsaucīga apkalpošana, nu, kā, lai nebrauc vēlreiz? Noteiki!

edudzeu-lv_vilhelmines_dzirnavas_1

edudzeu-lv_vilhelmines_dzirnavas_3

edudzeu-lv_vilhelmines_dzirnavas_4

Varam tikai uzslavēt šīs vietas saimniekus – gan krodziņa, gan pilsētas. Ir ko redzēt (daba, arhitektūra) un pie viena aktīvi izkustēties, kas mums visiem nāk par labu, un tepat arī gardi paēst. Un tas viss 100m apkārtnē – ideāla vieta kur atbraukt ar ģimeni. Paldies!

Vilhelmīnes dzirnavas – mājaslapa
Facebook – Vilhelmīnes dzirnavas
Adrese: Spriņģu iela 1, Līgatne, LV-4110
E-pasts: vilhelmines.dzirnavas@gmail.com
Darba laiks: darbdienās no 10:00 līdz 22:00, brīvdienās no 10:00 līdz pēdējam klientam.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.