Lenijas gardumi – piena konfektes

Kāpēc uz Ziemassvētkiem pirkt zināmu brendu šokolādes, kuras satur gan hidrogenētus augu taukus, palmu eļļas un citus brīnumus?  Kāpēc atbalstīt nevienam nezināmas kabatas?

Lūk, te cilvēks pats ar savām rokām vāra ļoti garšīgas piena konfektes tikai no dažām sastāvdaļām:

piens, sviests, cukurs un vaniļas esence.

Bērni ar prieku sūkā čupīšus un citus pārsaldinātās konfektes, kuru sastāvs dievsvienzin no kurienes nācis, bet, pagaršojot medu vai citu dabīgāku lietu, viņi viebj ģīmjus, ka nav tik garšīgi. Un tas jau man šķiet par traku.

edudzeru_lv_lenijas_gardumi_02

Gribam izcelt šo “Lenijas gardumi” produktu – piena konfektes!

Bija ļoti patīkami satikt pašu mājražotāju Aļonu, kas uzņēmusies ražot kaut ko tik garšīgu un slavējamu. Ja cilvēks patiešām no sirds cenšas un smaida par katru savu klientu, un visu savu produkciju ir radījis pats ar rokām – kauns tādus censoņus neatbalstīt, ja mēs to varam.

edudzeru_lv_lenijas_gardumi_03

Mūsu Latvijas varoņi ir šie cilvēki, kas turpina ražot, neskatoties uz industrijas gigantiem ar tūkstošvērtajām mārketinga kampaņām. Vai pilnajiem lielveikalu plauktiem ar nezināmas izcelsmes saturu no Ķīnas. Tikai mēs, kā patērētāji, varam visspēcīgāk atbalstīt šos cilvēkus, ieliekot smagi sastrādātos eiro viņu kabatā, nevis nākamajā nopērc-mani reklāmā.

edudzeru_lv_lenijas_gardumi_01

Varbūt esmu pārāk sentimentāls, bet, satiekot Aļonu no Līvāniem, var just, ka viņa savas koņčas gatavo tikpat rūpīgi un mīļi kā saviem tuvākajiem radiem. Lūk, tā ir lieta, kuru ne par kādu mārketinga naudu neviens nevarēs nopirkt, bet pastāstīt citiem gan varam. Lai izdodas viss iecerētais!

 


Lenijas gardumi
Tālrunis: 22338379
E-pasts: lenijasgardumi@inbox.lv

Lenijas gardumi piedāvā rokām un ar mīlestību darinātas konfektes. Recepšu pamatā likta bērnības garša no vectēva lauku pagraba un siltums, kas nāk no saimnieces sirds.
Produkcija: konfektes, iebiezinātie pieni un dažādu veidi sieri.

Tiek Ražotas piena konfektes, kuru sastāvā ir tikai piens, cukurs un tās garšvielas, kas atbilst konkretajam konfeksu veidam. Gatavojot konfektes ir pārsvarā roku darbs – vāru pienu parastajos 10l katlos vairak kā 10st, lai iegutu aptuveni 4kg produkcijas, griežu un tinu konfektes ar rokām, iesaiņoju maisiņos, ko noformēju pati.
Uz doto brīdi ir :
1. “Melnis” kakao+saulespuķu sēkliņas,
2.”Sīvis” krustnagliņas,
3. “Brūnis” kanēlis
4. “Kokosiņš” kokosrieksta skaidiņas
5. “Ventis” vanilīns
6. “Mandelis” smalcinātas mandeles un mandeļu esence

Visām konfektēm cena vienāda 8 EUR/Kg

Iesaiņojumam ir 2 veidi M maisiņā ir 350gr un L maisiņā ir 700gr, bet svaru var regulēt pēc vajadzības. Tas ir vizuāli optimālākais. Cenas M – 2,8 EUR, L – 5,6 EUR

Konfektes ir jau pieprasītas Jēkabpilī, Preiļos un Daugavpilī.

Es Jums piedāvāju savu produkciju un protams degustācija neizpaliks.

Ja es Jūs būšu ieinteresējusi, zvaniet 22338379 – Aļona vai rakstiet e-pastā lenijasgardumi@inbox.lv
Ar cieņu Lenijas gardumi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.