Camphill Rožkalni – Svaigpiena sieriņš

Es nekad nevarētu būt vegāns, JO SIERS! Camphill ciematā ražotais svaigpiena siers ir izcils paraugs, kā var ražot garšīgu produktu bez liekiem “vipendroniem”. Uzslavēt tieši gribu divus veidus no šī produkcijas klāsta – siers ar ķiplokiem…

…un siers ar piecu piparu maisījumu!

Siers un ķiploks jau pats par sevi ir svētīga laulība, jo īpaši latviešu garšas paletei. Mums šāda veida siers šķiet nenormāli garšīga štelle – nu, nevar beigt ēst un slavēt! Mēs jau vienreiz jums stāstījām par Mālkalnu sieru, Camphill Rožkalni siers  ir no līdzīgas operas, tikai liesāks.

Varbūt šeit pierādās – ja dari kaut ko no sirds un rajona, tad arī sanāk! Piparu sieru mēs notiesājām naski, un novēlam – tik garšīgam produktam sasniegt plašāku auditoriju, lai cilvēki paši uz savas mēles var izbaudīt kripatiņu piparotās laimes sajūtas.

Camphill Rožkalni

Camphill ciemats Rožkalni ir sociāli terapeitiskas mājas, kuras ir sākušas savu darbu 1999. gadā. Kopā ar pieaugušiem cilvēkiem ar īpašām vajadzībām mēs mēģinām veidot mazu sabiedrību, kurā katrs indivīds var darīt vajadzīgu un jēgas pilnu darbu, justies pilnvērtīgs un nepieciešams sabiedrības loceklis.

Mēs strādājam viens otram un apkārtējai pasaulei.

Mēs strādājam uz lauka, mājturībā un darbnīcās. Katrs var piedalīties pēc savām spējām, kļūstot par vērtīgu un atzītu cilvēku ciematā.

 

http://www.camphillrozkalni.lv
E-pasts: info@camphillrozkalni.lv
Mob.tel.nr. +371 29108235
Zentas mājas tel. 64233211
Rožkalnu mājas tel. 64233260