Puto Ogas!

Ieliec trauciņā, ātri uzputo un gatavs! Tas garšo kā debesmannā, taču, atšķirībā no tradicionālā “uzpūteņa”, tajā nav ne miltu, ne mannas. Īsts bezgrēka deserts! Kas tas ir?

Tas ir “Frutika” ražojums “Puto ogas” 3 garšu variācijās: meža ogas, mango, zemenes. Atverot iepakojumu ir pārsteigums – želejveidīga, aromātiska masa ar augļu gabaliņiem. Kad uzputo – košā krāsa pārvēršas maigā, gaisīgā pasteļtonī. Produktu iespējams lietot kā viegli pagatavojamu kūkas pildījumu, ēst kā debesmannā ar pienu. Mēs gan izmēģinājām sakult kopā ar pienu, tad sanāk ārkārtīgi garšīgs piena kokteilis gluži kā no kāda ķēdes “ātrā restorāniņa”.

 

Šī Latvijā ražotā produkta plusi ir vieglā pagatavošana, izteiksmīgā garša un desertam neraksturīgi zemais kaloriju daudzums. Sliktā ziņa, ja nepieciešams kaut kur piekasīties, ir karagināna klātbūtne sastāvdaļu sarakstā, taču, ja palasa citu desertu (vai desu) sastāvus, arī tur ļoti bieži šī viela atrodama. To var lietot, bet nevajadzētu aizrauties ar lieliem daudzumiem.

 

Svētku reizēs  – perfekti! Viegli, ērti, garšīgi un nesatur visu Mendeļējeva tabulu.