Itālija neplānojot 2. sērija: Pesaro vecpilsēta
No rīta aizejam aplūkot pludmali blakus viesnīcai un vienīgie apmeklētāji ir mūķenes pilnīgi baltos lindrakos. Skats burvīgs.

Nākošā pietura mūsu Itālijas ceļojumā ir Pesaro vecpilsēta. Ļoti daudz apģērbu veikalu un cilvēku, izlaižam cauri dažiem kvartāliem un braucam tālāk uz šodienas galveno apskates objektu – Mezzavalles pludmali. Tur solās būt grandiozi piejūras kalnu skati un ir arī.Kāpiens solās būt tikai 10 minūtes, bet tas ir ellīgi stāvs un akmeņains, pa vertikāli sanāca rāpties 150 metrus. Šo skaistumu iemūžinam arī video no putna lidojuma ar drona palīdzību. Visa pludmale ir kā nobārstīta ar mazām un lielām Mentos konfektēm. Nevaru beigt petīt smukos, perfekti gludos akmentiņus. Alise tikmēr metas iekšā Adrijas jūrā un mēs uzsākam trako kāpšanu atpakaļ kalnā.

Pa ceļam braucam cauri maziem ciematiem un vijīgiem serpentīniem, kur skati tik debešķīgi, ka ne izstāstīt, ne parādīt. Mirklī kad parādas uz ceļa iespēja apstāties mēs lecam ārā un baudam – kalni, vīnogu plantācijas, olīvu koki un burvīgas Itālijas ainavas. Afigeķ.Tālāk bija jānokļūst līdz mūsu mājai kalnos pie ezera. Tas prasīja teju 3h. Ātri satumsa un ar pedāli grīdā lidot cauri tuneļiem un serpentīniem bija stresa pilns izaicinājums.Otrkārt navigācija mūs aizveda uz pilnīgi citu vietu un nācās papildus 30 min braukt līdz galamērķim. Kad galīgi beigti un noguruši centāmies pagatavot vakariņas izrādījās, ka nopirktā gaļa ir sabojājusies. Besis nereāls. Karsta duša, auksts alus, vakariņās brokastu maizītes un dodamies gulēt. Piedzīvojumi turpinās.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.