Huawei Gt 2e viedpulksteņa apskats

Divas nedēļās lietoju un testēju jaunāko Huawei pulksteni GT2e. Pulkstenis tik ātri iekļāvās manā ikdienā, ka es pat to nemanīju. Tā ir viņa labākā īpašība – ierīce, kas ikdienā dara savu darbu bez kaitinošiem mīnusiem.

Vairāki mīnusi, kurus pamanīju, lietojot iepriekšējo modeli GT2, ir laboti. Jo īpaši par ciparnīcās attēloto informācijas daudzumu – baterija, soļi, kalorijas… tagad viss skaidri un gaiši tiek uzrādīts, kas ir ļoti patīkami. Arī ciparnīcu dizainu daudzumi tagad ir apmierinošā skaitā – katrai dzīves situācijai. No askētiski minimālistiskiem dizainiem līdz pandu lācīšiem vai steampunk.

Lielākā dizaina izmaiņa ir perforētā silikona siksniņa. Man patīk, jo tā ir elastīgāka un, ja vien neesi sporta nodarbībā, āda zem siksniņas nesvīst. Var just, ka ierīce ir izstradāta no kvalitatīviem materiāliem, lai kalpotu ilgi vai līdz mirklim, kad apniks.

Baterija joprojām ir viens no lielākajiem bonusiem. Pulkstenis var darboties līdz pat divām nedēļām bez uzlādes! Šis laiks būs īsāks, ja aktīvi izmantosiet kādu no sporta funkcijām. Piemēram, skriešanu, kas ne tikai uzskaitīs visus ķermeņa datus, kilometrus un soļus, bet arī reģistrēs kartē jūsu treniņa maršrutu ar GPS palīdzību.

Nerūsējošā tērauda korpuss, Amoled ekrāns, divas nedēļas bez uzlādes – ko vēl var gribēt?

Ja savieno ar kādu jaunāku Huawei tālruni, tad pulksteni var izmantot kā attālinātu kameras palaišanas pulti. Ja ielādēsi tālrunī mūziku, vari to savienot ar Freebuds austiņām, lai sporta nodarbībā dotos bez tālruņa. Tas tak ir daudz ērtāk!

Pozītīvās lietas:
– baterija tur 14 dienas
– lielisks ekrāns
– kvalitatīva siksniņa
– nerūsējošā tērauda korpuss
– daudzi un dažādi ciparnīcu dizaini (4 dizaini standby ciparnīcai)
– izvēlnē vēl vairāk sporta veidu kā, piemēram, parkour vai pat džeza dejas

Negatīvās lietas:
– pulksteņa lādēšanai jāizmanto standarta tablete
– dažreiz pulkstenis nereģistrē rokas pagriešanu, kā rezultātā neieslēdzas ekrāns