Apceptu dārzeņu uzkoda / Kronis

Kādu laiku nebiju skatījies, kas jauns ir parādījies Rundāles produkcijas klāstā. Tāpēc Zemnieku bodē izpētīju visu sortimentu. Un no daudzajiem jaunumiem, nogaršot izvēlējos šo – apceptu dārzeņu uzkodu. Dārzeņi man garšo un uzkodas vienmēr noder.

Lai gan nezinu vai uzkoda būtu labākais definējums šim produktam, jo pa lielam tas ir dārzeņu biezenis, mērce. Bet garšo ļoti labi, kā no vecmāmiņas ziemas krājumiem un atskrūvējot burciņu neparādās milzīga eļļas kārta, kas ir raksturīga ļoti daudziem produktiem šajā kategorijā.

Pielietojums? Pilnīgi visur. Var pasniegt pie pamatēdiena kā biezeni, ja plānojas čipsu/načos vakars noderēs kā dip mērce vai vienkārši uz desmaizes ierastās kečupa/majonēzes vietā. Un ja produkcija būs joprojām pieejama arī vasarā – piknikiem ideāli. Garša ļoti laba un maiga, labi jūt kabačus un burkānus. Es gan savu burciņu papildināšu ar aso paprikas pulveri, lai piešķirtu nelielu pikantumu šim gardumam. Priecē, ka atsevišķai Rundāles produkcijai ir saglabāta sākotnējā, askētiskā iepakojuma dizains.

Vietējā veikala cena 1 lats un 7 santīmi.

Sastāvs: kabači, tomātu gabaliņi, sīpoli, burkāni, saulespuķu eļļa, cukurs, sāls, garšvielas, skābuma regulētājs – etiķskābe.

Veseli ēduši!

Foto: freakart.lv

Publicējis

Publicēts iekš

Birciņas:

Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.