Brālis Bitter un Rīgas Alus

Rīgas Alus Gaišais (5,2%) Brūveris / Latvija – 0,75 Ls (Rimi)

Nekad šo alu nebiju pat iedomājies pirkt un pagaršot etiķetes dēļ. Gaumes lieta protams, bet man tā šķiet atbiedējoša, liekas, ka alus, kas iekšā, arī būs briesmīgs. Cenas ziņā arī nav no lētajiem. Tad nu jābūt labam alum – ja cena liela un dizains briesmīgs.

Tuvāk pētot pamanīju, ka ražotājs ir Brūveris, kam ir lieliska Ingver alus sērija – cerības bija lielas, ka esmu atradis, ko īpaši gardu. Pēc garšas atgādina kafiju/cigoriņus, saldens ar izteiktu apiņu niansi. Ja nezinātu, kas tas ir par alu, teiktu, ka kafijas. Kopumā saldens ar maigu gāzējumu un vairāk par vienu izdzert nav iespējams. Visi degustētāji šķobīja ģīmjus, žēl.

Brālis Bitter (5,3%) Brālis / Latvija – 0,64 Ls (Zemnieku bode)

Nesen izgaršoju dažādus bitter alus no Ale House un pamanīju, ka arī pašmāju alus darītava Brālis ir spērusi drosmīgu soli un uzražojusi savu rūgto. Rūgts alus man garšo, bet laikam tomēr līdz noteiktai robežai, bittter ali ir tai pāri. Rūgts alus un tas arī viss. Neko vairāk es tajā pudelē neatradu. Ja buķete būtu pilnīgāka, varbūt varētu iegaršoties, bet likās pārāk ūdeņains. Lejot glāzē, putas ir spēcīgas un noturīgas, garša rūgta. Tas arī viss.

Publicējis

Publicēts iekš

Birciņas:

Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.