Cabo Cafe

Viena no šīs vasaras top vietām, un kāpēc gan nē. CaboCafe atrodas pašā Ķīšezera krastā, Annas Sakses ielas galā.

Burvīga vieta, kur atpūsties iemalkot kādu mohito vai citu gardu dzērienu un protams, lai ieturētu maltīti par ļoti patīkamām cenām. Var sēdēt gan iekštelpās, gan arī uz pufīgajiem maisiem tieši blakus ezeram.

Tā kā pats tur biju pirmo reizi, izvēlējos ēdienu, kuru pagatavot mācētu katrs, tāpēc nošaut greizi nevarēju – Vistas spārniņi ar svaigiem salātiem un čilli mērci (2,55Ls).

Viss garšoja lieliski, salāti bija svaigi un vista bija izcepta perfekti. Kopš šīs mielošanās reizes, iegaumēju, ka čilli mērce, notecējusi no vistas spārniņiem, lieliski piestāv svaigiem salātiem, kā dressings. Kā redzat salāti nesastāv tikai no tomāta un gurķa, bija gan redīsi, gan ledus salāti, kas kā izrādās ir liels brīnums citās mielošanās vietās.

Notiesājis savu porciju, atļāvos arī nodegustēt tādus pašus salātuis tikai ar lasi (3,00Ls), un vīlies nebiju, garšoja varen labi.

Viena problēma bija juceklis ar porcijām, jo līdzko pasūti ēdienu tev iedod krāsainu klucīti ar numuru virsū un tā kā pie mūsu kompānijas stāvēja vairāki klucīši, nepareizās porcijas tika iedotas nepareizajiem cilvēkiem, kuri domādami, ka tā viņu porcija, nebremzēja tās sāk notiesāt. Bet nu tas ir piedodams sīkums.

Lai arī bijām tur vasaras vidū šo vietu varat droši apmeklēt arī tagad, jo esot gan jumtiņš gan arī sildošās āra lampas.

Alus izvēle nebija liela, bet Cēsu Nefiltrētais tīri labi gāja pie sirds.

Un kad vakarā jau paliek vēsāks var iestiprināties arī ar ko spēcīgāku.

Noteikti atgriezīšos atkal un atkal.

p.s. aizmirsu piebilst, ka iekštelpās ir galda futbols, kuru mēs tik ļoti mīlam un to var spēlēt BEZMAKSAS – par šo liels paldies! Lai nepalaist garām jaunumus, seko CaboCafe twitterī.

Patika:
– sēdēšana zālājā
– ēdiens
– atmosfēra

Nepatika:
– rinda uz tualeti

Publicējis

Publicēts iekš

Birciņas:

Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.