Cepta aknu pastēte ar svaigo sieru

Rakvere-ceptu-aknu-pastete-ar-svaigu-sieru

Rakvere – Cepta aknu pastēte ar svaigo sieru.

Pēc pirmā acu uzmetiena nav ne jausmas, kas ir rakvere, bet uzrunā iepakojuma noformējums, biki tomēr atšķiras no pārējiem. Ražotājs, izrādas, ir HKS Scan (www.miesnieks.lv), tāpēc laikam arī tas skandināviskais stila piesitiens iepakojumam.

Aknu pastētes ir ēstas daudzas un dažādas, pienāk laiks, kad gribas to pašu produktu, bet ar jaunu piesitienu. Tāpēc izvēlējāmies Rakveri. Kur pārējie ražotāji turpina subproduktus malt aknu desās (dažās pat sastāvā nav norādītas aknas), Rakvere piedāvā citādu aknu pastēti.

Atverot kārbiņu atklājas maza follijas šālīte ar pastēti, kurai smuki apcepta garoziņa kā maizei. Garšas ziņā – lieliska, notiesājām vienā piegājienā. Sāls daudzumu šim produktam gan noteikti varēja samazināt. Priecē, ka pastētes bāze nav lieliskais bezizcelsmes margarīns, bet gan piens ar cieti.

Starp astoņām aknu pastētēm, kuras pēdējā laikā brokastu vai dabas piknikos kā ģimene esam baudījuši, šī ir viena no gardākajām. Ādažu pastēte šoreiz otrajā vietā, jo gribas tak arī ko jaunu pagaršot.

Publicējis

Publicēts iekš

Birciņas:

Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.