Cydonia Gastropub

Cydonia sevi dēvē par gastropub, kas principā nozīmē krogu kur var baudīt dzērienus un arī gardus ēdienus un atrodas Berga bazārā tieši blakus Birojnīcai un Brevinga alus salonam. Pirmo reizi šo vietu pamanīju dēļ interesantā interjera, kura autori ir arhitekte Zane Tetere un dizainere Elīna Tetere.

Atmosfēru pub’ā/krogā ir svarīga, ja tādas nebūs, otreiz tu nenāksi. Cidonijai interjers ir feins, bet atmosfēra iztrūka. Pirmkārt jau mūzika, kura it kā sāka skanēt un tad sāka raustīties, kā skrāpēts disks, bet beigās jau salikās ka mūzika skan no 8tracks un dziesmas vnk nepaspēja ielādāties un raustījās dēļ neta problēmā, vai kā cita. Diezgan kaitinoši. Otrkārt iekšā ir dīvains apgaismojums, it kā mījkrēslis (kurā nevarēja salasīt menu), bet tajā pašā laikā viss ir labi izgaismots, ar to gribēju teikt, ka nav tās intimitātes kā parasti ir pustumsā un uz robežas atklātu izgaismošanu. Katram protams savs, bet prasījās lampiņu virs galdiņa un apkārtējo gaismu noslēgt. Un bārmenim arī vajag tādu paša darba formu, kā pārējiem, nevis krāsainu t-kreklu, ja pa smuko tad visi.

Lielākais objekts ir bāra lete un interesantie krēsli, ja ir bāra lete pubā tad obligāti ir jābūt alum, ja kāds tam nepiekrīt droši oponējiet. Bet pasūtot sev Užavas alēnu man paziņo ka izlejamais alus ir beidzies, nav neviena, zero, nulle.

Ok, dodiet man pudeļu alu – Kviešu Paulener. Pēc 15 min man tika paziņots, ka arī šis alus ir izbeidzies, viss kas palicis, esot tikai Corona, Sol un nezināms gaišais alus ar 8,5 abarotiem 🙁 Ļoti žēl, ka neviens nav aizskrējis līdz alus bāzei vai uz blakus esošo Brevinga veikalu un papildinājuši savu piedāvājumu, jo daudziem nākas vilties, ka būs jādzer Corona kas noteikti nav krogu alus, drīzāk vasaras ballīšu slāpju remdētājs. Kas līdzīgs bija arī ar vīniem – tas mums ir, tas mums nav, vopšim feils divās svarīgās frontēs. Sākums cidonijā likās bēdīgs.

Kamēr gaidījām otros ēdienus, kā starteri paņēmām izslavēto picu (cenas no 2,20 – 6,50 Ls). Un cepuri nost, pica patiešām ir ļoti garda. Mīkla super plāna ar kraukšķīgām maliņām, parasti viņas neēdu, bet šeit arī tās netika smādētas. Nogaršot iesaku visiem un varbūt sapratīsiet cik liels draņķis ir lielveikalu monopolists Čilli pica.

 

Tālāk sekoja otrie ēdieni, kas guva ļoti labas atsauksmes no mūsu bariņa. Nobaudīts un par gardu esam tika atzīts viss, ko pasūtījām: grillēts lasis ar kuskusu (7,20Ls), grillēta cūkgaļa ar kaulu (6,50Ls), Confit pīles kāja ar sarkano ķiršu mērci (7,90Ls), liellopa siera burgers ar salsu un krāsnī ceptiem kartupeļiem (5,20Ls).

Nobildēt necentos, jo kā paši redzat picas bildē, ir diezgan tumšs un negribējās bojāt tik gardu ēdienu ar sliktu bildi, kas radītu nepareizu priekšstatu. Neskatoties uz visām nepilnībām, virtuve attaisnoja savu vietu gastropub nosaukumā. Nākotnē tik vajadzētu piestrādāt pie pub daļas un es noteikti atgriezīšos, lai gardi  paēstu un iemalkotu izlejamo alu.

Patika:
– ēdiens
– interjers
– atrašanās vieta

Nepatika:
– raustīgā mūzika
– atmosfēra
šmigas iztrūkums

Bildes: openad.lv / cydonia.lv / freakart.lv

Publicējis

Publicēts iekš

Birciņas:

Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.