Itālija neplānojot 3. sērija: Terni provinceSkaties vairāk nekā 80 garākus un apslētus video manā Patreon lapā:
 www.patreon.com/ervins


Mūsu mājvietas terase ir tieši pretī skaistam kalnu ezeram Piediluco, Terni provincē. Jau no paša rīta uz ezera ir rosība. Kāds makšķerē citi nodarbojas ar sporta airēšanu, bet trešie brauc ar tūristu kuģīšiem un apbrīno kalnu skatus. Valda absolūts miers, klusums un svētlaime.

Kad biezā kalnu migla atkāpjas un sāk spīdēt spoža saule paliek dikti silti. Ēnā ir +26, lai gan vietējie jau staigā siltajās ziemas jakās. Arī skats no terases kļūst pavisam citāds nekā miglas laikā. Vkardien ieradāmies ap desmitiem vakarā tāpēc man nebija ne mazākās nojausmas ar kādu skatu būs Alsises atrastā mājvieta.

Vakardien atklājām, ka nopirktā gaļa bija sabojājusies. Nākas pārtiku pusdienām meklēt tuvākā ciema veikaliņā. Nemaz nenojaušam, ka serpentīna ceļš būs tik ainavisks. Stāvvietā pie veikala stāv tikai jauni un veci Fiat 500 – ši ir top mašīna Itālijā. Izložņājam, izčamdam visu ko var piedāvāt kalnu veikaliņš, palūdzam Duo sachete (divus maisiņus) un laižam gatavot pusdienas.

Gribu piebilst, ka Itālijā visi uztraucās par ekoloģiju: a) pilnīgi visi šķiro atkritumus b) visi maisiņi ir bio pārstrādājami c) visas ūdens pudeles ir no ļoti plānas plastmasas ar miniatūriem korķīšiem.

Degvielas uzpildes stacijā nebiju izslēdzis dzinēju kamēr lēju degvielu kāds itālis man palūdza motoru noslāpēt, jo tas būs labāk gan man, gan viņam, gan dabai.

Braucot atpakāl pa vijīgajiem serpentīniem ķeram baudu no siltās saules un varenajiem dabasskatiem. Kalni, olīvkoku dārzi un spoža saule zilās debesīs – skati šeit uz 360 grādiem ir baudāmi visu laiku, bez apstājas.


Seko līdzi ikdienas piedzīvojumiem:Iegādājies kādu no mūsu pašu veidotā dizaina suvenīriem: