Malduguns – Zaļā Bise, Saules Dūriens, Sānslīde

MALDUGUNS

 

Zaļā Bise / Malduguns (6,3%) Latvija

Ļoti garda IPA, kura nav pārspīlēta ar rūgtumu. Garša ļoti pilnīga ar patīkami rūgti saldu pēcgaršu. Smaržā labi jūtami apiņi (chinook?) un citruss. Nu, ļoti gards alus, smarža un garša ļoti apetelīga, kā arī krāsa. Šis alus tik ļoti iegaršojās, ka pasniedzām to arī draugu jaunlaulātajam pārim, kas to atzinīgi novērtēja (būdami bauskas alus piekritēji). Pēc šī alus baudīšanas visi pārējie ali garšos uz pusi sliktāk nekā patiesībā ir.

 

Saules Dūriens / Malduguns (4,9%) Latvija

Spēcīga apiņu garša, izteikta karamele un citrusi. Kopumā patīkams tumīgums un labi sabalansēta garša, turklāt, smaržas buķete ļoti krāšņa. Manai gaumei gan nedaudz par saldu.  Gards alus, ko iesaku nogaršot ikvienam alus piekritējam.

 

Sānslīde / Malduguns (6,5%) Latvija

Smarža absolūti apburoša – spēcīgs apinis ar apelsīna piesitienu. Izteikts rūgtums, kam seko saldums, kopā veidojot labu garšas balansu. Harmonisks un garšīgs alus, bet Saules Dūriens tomēr ir gardāks.

Ja būtu jāsarindo tad: 1) Zaļā Bise 2) Saules Dūriens 3) Sānslīde

Nogaršojis gandrīz visus Malduguns brūvējumus, gribu teikt, ka alus darītavai ir izteiktas rakstura/garšas īpašības, kuras jūtamas katrā alus pudelē. Šo alu būtu neiespējami sajaukt ar kādu citu pašmāju ražotāju. Kārtīgs brūvējums ar spēcīgu garšu un lielu piekritēju pulku. Šī ir garšīga jaunā Latvijas alus paaudze – malači.

Publicējis

Publicēts iekš

Birciņas:

One response

  1. IPA fans Avatar
    IPA fans

    Varu tikai piebilst, ka Zaļā Bise ir Single hop IPA un ik pa laikam parādās jauna un ar jaunu garšu!

Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.