Ogres ezītis miglā – brančs

Pavisam nejauši (kā ezīši miglā) ieblandījamies svētdienas pēcpusdienā Ogrē un bijām patīkami pārsteigti, ka šeit ir pieejamas vēlās brokastis – woop, woop. Par Ezītis miglā jūs noteikti būsiet dzirdējuši, jo Rīgā ir pat vairāki krodziņi zem šīs pašmāju franšīzes. Bet Ogrē un brančot par 10 eirikiem no deguna (bērniem 5€), sēžot uz saules pielietām palodzēm ir diezgan mega-ōsam. Lai arī ieejas durvis mūs visus ļoti nobiedēja, šķita, ka viss būs slikti, izrādās – tas ir tikai vizuālais apmāns. Interjers pa vienkāršo ar dažādām odziņām un vecmodīgiem dīvāniem kā agrāk bija Pienā. Vieta mājīga, ko papildina jaukais staffs un gaumīgi pielasīta atmosfēriska mūzika – žetons jums no melomāna.

Ēdiens ļoti saprotams un diezgan plašā izvēlē, sākot ar asajiem vistu spārniņiem un beidzot ar lasi un makaroniem. Pagaršoju arī (beeeeidzot), kas ir mozzarella sticks (ha!), jo svētdienās pēc baznīcas, drīkstot grēkot. Varu uzsvērt, ka omlete šeit ir izcila, esmu liels omlešu ēdājs kopš bērnības, un šeit es ņēmu papildus porciju kopā ar all you can eat BACON (bacon strips, bacon strips). Arī sarkanie salāti ar fetu un tomātiem bija dikti gaidīti uz mana šķīvja, gaidot nolāpīto pavasari.

Kamēr baudījām visus ezīša gardumus, tauta ļoti ātri piepildīja telpas, ceru, ka tā ir katru svētdienu, un ezītis negrasās pamest Ogri, jo arī ārpus Rīgas ir jābūt savai brančotavai! Ilgi muti nedzesēšu, bet ieteikšu arī jums doties miglā uz Brīvības ielu 19 Ogrē un iedzert kaut vai aveņu tēju. Paldies ezītim un jaukajai apkalpošanai, forši, ka rajonā ir kas jauns un uzslavas vērts!

P.s. Deserta šotiņš ar balto krēmu un karameli bija izcils, apēdu divus un tā vien prasījās vēl trešo.

Ogres Ezītis miglā
Brīvības iela 19, Ogre
https://www.facebook.com/OgresEzitis/

Darba laiks: katru dienu no 11.00 līdz pēdējiem klientiem
Galdiņu rezervācija, nozaudētās mantas un cits info: pa tālruni 28008834 vai rakstot uz e-pastu ogres@ezitis.lv (rezervāciju nedēļas nogalēs iespējams pieteikt līdz 21:00).