STATOIL svaigbagete

Vasaras sākumā biju uzaicināts paviesoties, Statoil rīkotā prezentācijā par viņu jaunāko fast food veidu – svaigbagete (liela sviestmaize Subway stilā), kas šobrīd iegādājama jebkurā Statoil degvielas uzpildes stacijā. Tā kā bieži vien ēdiens tiek uzņemts skrienot, lecot, tā teikt pa ceļam, tad šāds pārtikas veids man noteikti nav svešs. Domāju, ka daudziem arī nākas izvēlēties, kaut ko uzēst pie stūres kamēr ar auto esi savos ikdienas piedzīvojumos un darbos.

Rakstam bija jātop jau sen, bet tā kā neticēju, ka šis produkts tik ilgi izdzīvos, nemaz i’ neiespringu tā tapšanā. Kāpēc? Lasi tālāk.

Prezentācijai nebija ne vainas, silta kafija ar garšīgajiem sīrupiem, uzkodas un mīkstas mēbeles utt. Viss bija noorganizēts godam, bija pat pasākuma vadītāja – vienmēr smaidīgā un jaukā Elīna Doļģe.

Kad sāka mūs iepazīstināt ar pašu bageti, mans prieks bija, ka bagetes maize ir cepta tepat pie mums Salaspils maizes ceptuvē “Roga Agro” nevis pasūtīta no kādas citas valsts. Pie tam bagetes recepte ir veidota speciāli priekš Statoil. Jauki. Labs tonis.

Bagete ir iespējama ar dažādiem pildījumiem, galvenie no kuriem ir – lasis, šķiņķis, tītars un vēgetārais pildījums. Cik sapratu tad visu kombināciju autors ir Lauris Aleksejevs, kurš jau kā minēju ir ļoti atraktīvs, atvērts un arī toreiz ļoti feini stāstīja par visām sastāvdaļām tajā pašā laikā, gatavojot bagetes atnākušajiem viesiem. Un katrs varēja izvēlēties sev tīkamāko bagetes saturu un mērci.

Vēl viens jaunums, kas tagad jau ir Statoil ir sausās zupas, kurām atliek vien pieliet ūdeni un pēc dažām minūtēm jau var ēst. Vasaras periodā bija arī aukstā biešu zupa, ko daudzi mīl kā labāko ēdienu karstā vasaras dienā – vēsa, atsvaidzinoša un sātīga.

Kā arī ērtā iepakojumā fasētos dažādos riekstus un žāvētos augļus. Pašam kā dizainerim, ļoti patika iepakojums, vienīgi nesapratu, kāpēc visur vajag izmantot angļu valodu nevis latviešu. Ja tas ir dēļ frenčīzes un ekonomijas pēc ražojot šo iepakojumu priekš visām valstīm, tad ok. Bet varēja tomēr drusciņ latviskot.

Zupas
Uzkoda ceļā

Kāpēc es šo bageti ne reizi tā arī neesmu iegādājies,:

1) Jau baudot viņu uz vietas man viss bira pāri malām it īpaši smalcinātie salāti, nemaz nerunājot par to, ka bez divām rokām man nesanāca viņu saturēt. Pie stūres es neko tādu neizvēlētos ēst. Ja tu esi gatavs viņu ēst uz vietas, tankā, tad varbūt ir iespējams, paēst nepiecūkojot visu mašīnu.

2) Man galīgi negāja pie sirds sastāvdaļas. Tās visas ir pilnīgi vienādas visiem bagetu veidiem. Man vārītas olas nu ļoti nepatika pie mazsālītā laša. Ķilavu maizītēm der, lasim – neder. Bet nu katram jau savs.

3) Maize manai gaumei ir daudz par daudz, jo principā jutu tikai viņu. Varbūt vairāk vajadzēja mērci, bet nu bija ļoti par sausu. Tāpēc vienmēr ņemi Chorizo suni, jo sinepes un majonēzi parasti pievieno pietiekami.

Ja gribas kārtīgi vai daļēji pielikt māgu, tad bagete ir priekš jums. Par lats 1,89Ls vari iegūt diezgan spēcīgu ātro uzkodu. Ja gribi papildus sastāvdaļas, tad par tām gan nāksies piemaksāt un nez vai tas joprojām būs izdevīgi.

Par zupām:

1) Aukstā zupa – ne manā gaumē – daudz etiķa un lielais skābums manam vēderam nepatika.

2) Vistas zupa ar omleti – lieliska, buljons gards un kopumā kā roltona tipa ēdiens – ļoti labs.

3) Soļanka – nē. Nevienā kosmosā – nē. Es zinu kā var uztaisīt falšo soļanku 1h laikā un pat šī nestāv blakus ne tuvu. Iesaku izmantot Heinz kečupu tomātu pastas vietā. Heinz kečups dod lielisku niansi, kas atgādina par klasisko un iemīļoto zupu, kad gribas sasildīties vai pamodināt vēderu.

Riekstu uzkodas protams, ka nav peļamas. Mandeles izēdu jau pa ceļam no prezentācijas. Un pareizā iepakojuma forma un ilgais izlietošanas termiņš ir liels bonuss šim produktam.

Labākais ir tas, ka DUS cilvēki domā par veselīga, svaiga ēdiena pusi, ko nedara neviens cits, par to viņiem noteikti pienākas vimpelis un uzslavas. Benzīntankus mēs neuzskatam par vietu kur varētu kaut ko apēst, bet to mums ir daudz vairāk nekā maķīšu, un tirgu tur noteikti var veidot un attīstīt. Veiksmi! Galvenais ievērot cenas un preces attiecību.

Foto: ervinavideoblogs.lv

Visas bildes iekš FB: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.4393836735608.168405.1579113114&type=1

Publicējis

Publicēts iekš

Birciņas:

  1. Tā, kā esmu K2 fans (mīļās kājas), tad uzspildes stacijās iegriežos ļoti reti, tādēļ neemsu izmēģinājusi nevienu “labumu”, ko piedāvā Statoil vai citas uzspildes stacijas. Bet, kopumā mani piesaistīja tikai iepakojums, bet, arī ne tā, lai varētu sajšumā skriet un baudīt to, kam apkārt tas izveidots. 🙂

Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.