Ungāru salāti ar Atlantijas lasi / Rimi

Pirms laika rakstīju par laša salātiem konservu bundžā, kas man likās prīmā ideja. Gan ātrām pusdienām ofisā, gan izbraucienos pie dabas utt. – ērts iepakojums var uzglabāt, kā vēlies un citi plusi.

Šoreiz izvēlējos Rimi produkciju.

 

Kas tad mums ir tajā bundžā? Iepriekšējā bija laša atgriezumi, pavēderes, kas ir zivs taukainākā daļa. Rimi bundžas sastāvs ir gandrīz tāds pats, bet lasis izskatās daudz labāk un nav no atgriezumiem.

Apetīti neuzlaboja, jau atkal, eļļas kārta, kas atradās konserva virspusē, bet no tās var viegli atbrīvoties to notecinot pirms ēdienu izlikt šķīvī.

 

Nedomājiet, ka ar šādu bildi es cenšos produktam samazināt vērtību, tā noteikti nav. Šis nav reklāmraksts tāpēc gribu visu atrādīt, kā ir.

Man personīgi garšoja. Kā alternatīva vieglām pusdienām, kad nav laika gatavot, ir pat ļoti ok. Vasarā protams ēdīsim svaigās lapas, redīsus un citus zaļumus, bet kamēr pats pavasaris kavējas, šādi salāti ir tieši laikā. Pupiņas, kukurūza, sarkanā mērce – gardi un dvēseli sildoši.

Lasis bija labs gan ar nelielu mazuma piegaršu, bet par vienu latu un vienpadsmit santīmiem, gausties ir aizliegts. Veseli ēduši!

Sastāvs: Atlantijas laša filejas gabaliņi 20%, balto un sarkano pupiņu maisījums 24%, ūdens, burkāni 9%, cukurs, zaļās pupiņas 6%, tomātu pasta, kukurūza 3%, sāls, rapšu eļļa, biezinātāju maisījums (modificēta kukurūzas ciete E1422, stabilizētāji E410, E412), sīpoli, selerijas, etiķis, karijs, sarkanie pipari, melnie pipari.

 

Publicējis

Publicēts iekš

Birciņas:

Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.