Uz Kuldīgu pēc veselā saprāta. 1. sērija.

Cik ilgi mēs jau sēžam mājās? Cik ilgi tas vēl turpināsies? Var just, ka pamazām kļūstam īgnāki un piktāki. Visas dienas ir saplūdušas kā viena, kurai gals nav redzams. Tāpēc prom sliktās domas, un prom uz Kuldīgu meklēt skaistos pilsētas skatus un ēdienus!

Apmetīsimies uz divām naktīm Šaha Kluba Apartamentos. Īrēsim uzreiz divus dzīvoklīšus, lai cits no cita varam atvilkt elpu. Visu šo laiku būt kopā 7 dienas nedēļā, 24 stundas dienā nav mentāli veselīgi nevienam no ģimenes locekļiem.

Apartamenti ļoti forši un atrodas tieši Kuldīgas vecpilsētas sirdī. Tieši tā, kā vēlējāmies. Lai arī dzīvoklīšos ir pilvērtīgas virtuves, mēs neko negatavosim, pirksim ēdienu ekskluzīvi līdzņemšanai – apnicis mājās gatavot, mums ir brīvdienas!

Vakariņas pasūtam mūsu iecienītākajā Kuldīgas restorāniņā Goldingen Room. No mūsu naktsmītnēm tas atrodas tikai 10 minūšu gājienā.

Plucināti liellopa vaigi, malkas krāsnī cepta pica, risotto un bezglutēna kūka – P-E-R-F-E-K-T-I! Rīt dosimies lielajā pastaigā pa Kuldīgas omulīgajām ieliņām, šļūksim ar plēves maisu no kalniņa un baudīsim visu, ko piedāvā ziemīgā pilsēta.