Dizains PRET dizainu – rīsu galetes no Daugavpils

Dizains PRET dizainu ir mana, kā dizainera, vīzija par kādu jau tirgū esoša produkta izskatu jeb iepakojuma dizainu.

Šoreiz uzlabot vizuālo noformējumu esmu izvēlējies gardu našķi Dr. Chocolate – rīsu galetes šokolādes glazūrā tepat no Daugavpils.

Mērķis nav uzņēmumiem bakstīt sejā ar pirkstu par produkta izskatu, šis ir treniņš man – bez radošajiem brīfiem, bez projektu vadītāja vai klienta ierobežojumiem. Mana vīzija un produkta imaginārais rebrendings.

Parasti izstrādāju tikai konceptu, bet šoreiz pārstrādāšu visu iepakojuma izklājumu tāpēc vajadzēs pārzīmēt iepakojuma cirtni un glītāk, garšīgāk nofotogrāfēt pašu produktu.

Pirmajā versija man patīk, jo galeti var parādīt no augšas, tā viņa izskatās labāk. Dizains ir gana meitenīgs, bet tumšās krāsas viņu nedaudz piezemē un otveidīgie burtveidoli labi papildina nenopietno noskaņu iepretim pedantiskajām puķu ilustrācijām.

Otrā versija ir izmantotas galetes, kas saliktas viena uz otras, kā bija oriģinālajā versijā. Apakšējā daļā varētu likt UV laku uz mežģīnes elementiem, lai piedotu luksus preces sajūtu. Koproratīvais stiliņš papildināts ar roku zīmētām detaļām, lai dizains nebūtu tik stīvs un nedaudz rotaļīgākās.

Trešais ir naivuma kalngals ar mežģinītes tēmu no oriģinālā iepakojuma ar art deco burtveidolu un smuku roku zīmētu šuvīti. Visas šīs detaļas ir svarīgas, lai gala iepakojuma dizains izskatītos nostrādāts, kvalitatīvs un pabeigts.

Ceturtā un pēdējā versija nav mans lielākais favorīts, bet atvēlētais laiks un budžets šim projektam man beidzās, bet ideju mest miskastē nergibējās.

Publicējis

Publicēts iekš

Birciņas:

Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.