Garlaicīga diena un briesmīga kafija. Brno, Čehija. Četratā pa Eiropu – 4. sērija

Lai arī nakts bija bagāta ar zibeņošanu un dārdoņu, izgulējāmies lieliski.

Šodien ir darba diena. Tas nozīmē, ka nekur nedodamies, neko interesantu nedaram – vienkārši strādājam. Mūsu darbs atļauj to darīt no jebkuras vietas pasaulē, kamēr vien ir interneta pieslēgums.

Skaties vairāk nekā 80 garākus un apslētus video manā Patreon lapā:
 www.patreon.com/ervins

Pusdienslaikā ejam pārbaudīt, vai mūsu mašīna negaisa laikā nav cietusi. Atstājām to nakšņot uz ielas tieši zem kokiem. Varam uzelpot, viss kārtībā, mašīnai nekas nav noticis. Pietika jau, ka vakar netīšām atvērās visi automašīnas logi (jā, arī tie ar žalūzijām). Tagad mums ir sabojāts viens elektriskais logs.

Turpat pie autiņa pamanījām, ka ir neliela taciņa, kas ved uz nesaprotamu apskates objektu privātmājas teritorijā. Tas gan nav svarīgi, mums patika tikai pati aizaugušā taciņa ar pakāpieniem – sajūta, ka esam Āzijā, nevis Eiropā. Starpcitu, runājot par Āziju, interesanti, ka ēkā, kurā paliekam, iedzīvotāji jūtas tik pārliecināti par savu drošību un telpu, ka kāpņutelpā tur ne vien koplietošanas augus, bet arī citus priekšmetus, piemēram, apavus. Nu, gluži kā dažviet Āzijā.

Fiksi iepirkumi lielveikalā, kamēr vecākā meita pieskata jaunāko, guļošo, un esam atpakaļ ērtajā dzīvoklītī. Turpinām strādāt, gatavojam ēst, sportoju, meitenes taisa jogu – ir forši, labs mirklis atelpai, beidzot nav tas trakais karstums.

Tā arī paiet šī gana garlaicīgā, bet man ļoti vērtīgā diena, jo vajag apstrādāt bildes, veikt ceļojuma piezīmes, uzlādēt ierīces, lejuplādēt video failus utt. – viss tas, ko jūs bildēs neredzat, tā teikt – aizkadra darbs. Priekā un rītdien dodamies tālāk!

Iegādājies mūsu pašu veidotā dizaina t-kreklu un atbalsti jaunus piedzīvojumus:

Mani piedzīvojumi citos sociālajos tīklos:
Facebook: https://www.facebook.com/ervinavideoblogs/
Youtube: https://www.youtube.com/user/freakartdotlv
Instagram: https://www.instagram.com/freakart/
Tik Tok: https://www.tiktok.com/@ervinavideoblogs
Patreon atbalsts un pilnie video: https://www.patreon.com/ervins