Huawei P40 Pro video tests

Huawei iedeva man notestēt savu jauno brīnumierīci P40 Pro. Viedtālrunis spēj filmēt video 4K izšķirtspējā ar 60 kadriem sekundē un dara to kopā ar lielisku stabilizāciju. Vai šis viedtālrunis beidzot būs gana labs, lai es atteiktos no savām kamerām? Skatamies!

Pilnizmēra foto no platleņķa lēcas.

Fotogrāfēšana ar šo viedtālruni ir tīrā bauda. Bildes ir asas, detalizētas un pustumsā tas var panākt ļoti patīmkamus rezultātus. Vienīgi platleņķa lēca automātiski pievelk gaišos toņus (highlights) un bilde sāk atgādināt HDR stila fotogrāfijas, kas nebūt nav slikti.

Pilnizmēra foto ar lēcas tuvinājumu 1x
Pilnizmēra foto ar lēcas tuvinājumu 2x

Video mani pārsteidza visvairāk. Zemāk ir noķerts 1 kadrs no Huawei P40 Pro un otrs no Canon 77D. Es teikšu, ka Huawei video izskats un kvalitāte man simpatizē daudz vairāk.

Otrkārt, lai nofilmētu šādā kvalitātē tiek izmantots tikai videtālrunis. Kur pretī Canon 77D (650€) vajag vēl objektīvu (18-135 nano USM – 350€) un ārējo mikrofonu Rode Video Micro (60€).

Pilnizmēra ēkrānšāviņš no Huawei P40 Pro 4K 60FPS galvenās kameras (tuvinājums 1x)
Pilnizmēra ēkrānšāviņš no Canon 77D 1080p

Domāju, ka ceļotājiem šī būs ļoti noderīga ierīce, kuri gribēs savus piedzīvojumus iemūžināt gan fotogrāfijās, gan video formātā. Un neviens jums nepievērsīs uzmanību, ja darīsiet to ar viedtālruņa palīdzību, kas spēj uzņemt video lielo spoguļkameru kvalitātē.

Pilnizmēra foto ar lēcas tuvinājumu 1x
Pilnizmēra foto ar lēcas tuvinājumu 10x

Plusi:
– lieliski foto ar un bez tuvināšanas
– kvalitatīvs video
– ļoti kvalitatīvs audio ieraksts
– iebūvēta stabilizācija, kas var spēkoties ar Gopro
– 40W lādētājs, kas uzlādē viedtālruni no 0-100% vienas stundas laikā

Mīnusi:
– pirksta nospieduma sensors ne vienmēr notrādā
– Google Play Store vietā jāizmanto MoreApps aplikācija