Itālija neplānojot 1. sērija: Kauņa-RiminiSkaties vairāk nekā 80 garākus un apslētus video manā Patreon lapā:
 www.patreon.com/ervins


Mums bija plāns aizmukt prom no drēgnā Latvijas rudens prom uz Itāliju. Lai tiktu ar tiešo reisu līdz Rimini nācās doties līdz Kauņai.

Pie mums tikai +10 grādi plusā un līst lietus, bet Itālijā +26 un spīd saule – vasara var turpināties!

Ielidojam Rimini un saprotam, ka ne vienam, ne otram nav apstiprnājums no Hertz auto īres kompānijas, par auto ko pasūtījām ar lielu atlaidi caur Ryannair mājaslapu. Neliela panika – būs mums auto vai nebūs?

16 km no Rimini pilsētas centra atrodas mūsu pirmās naktsmājas tieši Adrijas jūras piekrastē. Kā jau kūrortu pilsētā, viesnīca pie viesnīcas un visa pludmale noklāta ar kafejnīcām un krodziņiem.

Residence Roxy viesnīcas administratore no Moldāvijas kļūst trīs reiz jaukāka kad uzrunāju viņu krievu valodā – О! Свои! Izrādās, ka Rimini ir tik populārs gala mērķis slāvu tautām, ka gandrīz viss ir pakārtots krievu valodai. Lidostā visi uzraksti ir itāļu un krievu valodā.


Seko līdzi ikdienas piedzīvojumiem:


Rimini pilsēta ir izmirusi, sezona beigusies, nevienas dvēseles, viss slēgts. Retā dželato bode vēl uzņem pilsētā palikušos un šķiet viesnīcu numuriņi pārvērtušies par īres dzīvokļiem līdz sezonas sākumam. Pieskaramies Adrijas jūrai, pielasam pilnas kabatas ar lieliem gliemežvākiem un noslēdzam šo vakaru ar sarunām uz balkona ar skatu uz pludmali.


Iegādājies kādu no mūsu pašu veidotā dizaina suvenīriem:

Publicējis

Publicēts iekš

,

Birciņas:

Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.